Vtipné správy zo sveta MU

DeletedUser4452

Hosť
toto nie je správa ale toto je na forku a polka ali z toho šikla kocky..:)

chlapec sa chválil že na nejakom svete mal 700 miest a potom ho to prestalo baviť... a tu je odpoveď na moju otázku že koľko má rokov..:)

xxxxx: kolko mam rokov to si necham pre seba a vi dvaja akoze co si mylsite nauctesa hackovat a urobte si vlasni je to potom uplna hovadina robis is kolko chces armi a za par minut mas uz dostavane cele mesto a staci ked zalozis dalsie chcet si das na navedsie a suriek mas stale neomedzene aj zlatiek mozes dobit koho len chchesl lebo ked si pstavi 500 000 armi tak na teba nema ani celi sved dokopy ale potom ta to prestane bavit


:)))
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
sagar1970 dnes o 07:59
v noci si mi zobral mesto.trvám na okamžitom vrátení a nahradení všetkých škôd,čo si mi spôsobil.v opačnom prípade to budem nútený nahlásiť a ty budeš musieť znášať všetky následky.
vojvodca dnes o 08:12
spametaj sa
sagar1970 dnes o 08:27
píše sa spamätaj sa a nie spametaj sa.a hlavne neviem prečo.ja to s tebou chcem riešiť najprv dohovorom,než to začnem riešiť s supportom.takže zaleží na tebe ktorú cestu si vyberieš.
vojvodca dnes o 08:56
ja som si uz vybral cestu dakujem
sagar1970 dnes o 09:12
takže budem nútený nahlásiť na support,že si pod rúškou tmy zákerne a podlo poslal na mojich, po celodennej namáhavej práci, spiacich obyvateľov osídlovaciu loď a spôsobil im raňajší nepríjemný šok,keď sa zobudili u iného a podľa spôsobu boja zákerného majiteľa.ako si povedal ,cestu si si už vybral.takže sa priprav na neskutočné sankcie od supportu.
peknú hru želám.
 

DeletedUser

Hosť
a pokračujeme :D

sagar1970 dnes o 09:43
ak si pozrieš môj profil,zbadáš tam korunku,ktorú ty(nie ti) mimochodom nemáš a ktorá dokazuje to,že som víťaz sveta.takže dlho.z mesiaca som nespadol,ale aby niekto druhému hráčovi zobral mesto bez toho aby ho pred tým nepožiadal o súhlas tak to som fakt nezažil.z komunikácie s tebou som zistil,že budeš asi malý chlapec takže mi bude stačiť ak mi vrátiš mesto.od kompenzácie surovinami upustím.
p.s.na to že si 17 na svete a preberal si mesto 459 hráčovi si sa veľmi nepredviedol.mal si to zmáknuť sám a nie na mňa posielať fúru kamošov.
 

DeletedUser4786

Hosť
mali ste mu napísať nek sa už konečne preberie z jeho sna
 

DeletedUser

Hosť
To si píše so spoluhráčom a teraz mi nenapísal čo odpísal :D ale asi urobil chybu "ti" :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja som sagarom hrám Lambdu a myslel som, že je fajn... :( No ale čo už, dávam do poznámok a v budúcnosti použijem proti nemu :D
 

DeletedUser1525

Hosť
sagar1970 dnes o 07:59
v noci si mi zobral mesto.trvám na okamžitom vrátení a nahradení všetkých škôd,čo si mi spôsobil.v opačnom prípade to budem nútený nahlásiť a ty budeš musieť znášať všetky následky.
vojvodca dnes o 08:12
spametaj sa
sagar1970 dnes o 08:27
píše sa spamätaj sa a nie spametaj sa.a hlavne neviem prečo.ja to s tebou chcem riešiť najprv dohovorom,než to začnem riešiť s supportom.takže zaleží na tebe ktorú cestu si vyberieš.
vojvodca dnes o 08:56
ja som si uz vybral cestu dakujem
sagar1970 dnes o 09:12
takže budem nútený nahlásiť na support,že si pod rúškou tmy zákerne a podlo poslal na mojich, po celodennej namáhavej práci, spiacich obyvateľov osídlovaciu loď a spôsobil im raňajší nepríjemný šok,keď sa zobudili u iného a podľa spôsobu boja zákerného majiteľa.ako si povedal ,cestu si si už vybral.takže sa priprav na neskutočné sankcie od supportu.
peknú hru želám.

krasna konverzacia - super napisane ako kult. vlozka - sagar ma u mna 100 kult. bodov ;)
 

DeletedUser4092

Hosť
neviem slobodný štýl,ako si sa dostal k tejto korešpondencii,ale každý normálny človek pochopil,že je to recesia.
pre majinko ak sa ti nezdám normálny stačí poslať ss .:)
pre matoto teba si z thety vôbec nepamätám,takže čudný si ty.
pre sultán som zvedavý,ako by si vyriešil takýto podnet.;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
o5 tlieskam suportakom zato co povymazali .... ste fakt super
 
Hore