vtipné správy zo sveta epsilon

DeletedUser

Hosť
Vtipné správy , môžu byť aj vtipné profily
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

rád bych podotknul, že ty nejlepší zprávy (konverzace) se mohou objevit přímo v časopisu Orákulum (samozřejmě i s Vaším nickem, takže to nebude jen tak pro nic). Proto neváhejte a podělte se!

Děkuji.
 

DeletedUser

Hosť
ako som *****l s jeným hráčo bolo to takto najprv som mu napísal či je onlione potom som mu napisal či budeme spojenci prijal to a poslal spet podporu od kamoša neskôr som ho znovu špehol a parádne som ho navštívil ten trtko ani nechcel odppisat:

ArchDevil2 dnes o 22:04
a teraz ked vieme o sebe všetko že ja mam vojsko a ty nie pap chod na okraj mapy :D
ArchDevil2 dnes o 22:04
prišiel som ta navštivit:D
ArchDevil2 dnes o 21:02
da sa ozaj budeme spojenci?
PoloDH dnes o 20:54
čawes celkom pogode... :)a tebe... ?
ArchDevil2 dnes o 20:26
ako sa darí?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1023

Hosť
Tikači 300-Sparťans 12.4.2011 16:37

seus všetci bo*a ja som k*k*t ku*va prepačte mi ale musym sa vratit do 300 sparta do aly bo že vraj som ich oklamal a zradil prepačte mi ale budem furt zvami vydieraju ma že ked neprijdem tak ma zničia k*k*ti samy kur*a ale aj moja vyna bo som ich fakt oklamal ešteraz prepačte mi :)

CHudák chlapec :)

( UPRAVENE ,ABY SOM TO SEM MOHOL DAť ) =D
 

DeletedUser

Hosť
a že vraj dospelý človek!

Asi má nejaký komplex z detstva ako pozerám, kto vie ako to bolo s jeho rodičmi :D a mimochodom, bol to jeden z TOP hráčov, kde táto hra speje, keď takí "ľudia" sú na prvých priečkach!!!



playerone dňa 3.5.2011 o 9:42
Počuj ty degenerovaný s*****syn, tvoja mama je najväčšia k**** na celom svete a fajčí k***** v pekle :DDD Teba kamarat si najdem a ti normalne na***em na tvar... A moja rodinka Ti dakuje, lebo teraz budem mat viac casu na ňu a na tvoju matku


playerone dňa 3.5.2011 o 9:46
:DDDDDD Sýkora po*****y, chlapče za Tebou pojdem normalne a Ti na*****e taku, ze si to zapamätas na cely zivot ty k****ko :DDDDDD


playerone dňa 3.5.2011 o 11:06
Si cital profil moj :DDD??????? ch**u nebud na****ny....Mesta su tak v dezolatnom stave, celu akademiu som zrusil pre teba :DDDDDDD p***s


profilplayerone2.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Nas Lancelot vracia otcov od grepolisu spät k rodinam :-D Tento ma nervy nadranc z teba :-D
 

DeletedUser

Hosť
:D

to nie len na lan..... ale na každého.on je proste taký fkuse chcel debatovat o sex...... a o mamách a tak. :D
 

DeletedUser1023

Hosť
Takúto správu som ešte nedostal :D :

domino710 dnes o 8:32
ti ***** poj*ba*y chcem vediet tvoje priezvisko hned lebo bude boj aky mas dovod na mna utocit ti bu*na...navrhujem sa spriatelit a budeme silnejsi ako ked sme sami...pozvite ma do spojenctva
 

DeletedUser2467

Hosť
Takúto správu som ešte nedostal :D :

domino710 dnes o 8:32
ti ***** poj*ba*y chcem vediet tvoje priezvisko hned lebo bude boj aky mas dovod na mna utocit ti bu*na...navrhujem sa spriatelit a budeme silnejsi ako ked sme sami...pozvite ma do spojenctva

hmmmm .... najprv na teba nadava a potom sa chce spriatelit ... :D :D :D
 

DeletedUser1892

Hosť
Toto mi pride skor ako dovod navstivit urologa a nie ako vyhovorka aby som ho neprebral :D


marek889 dnes o 21:07
No a ja v škole každú hodinu idem na wc a wifi a stavam si a pre tvoje info idú do mňa podpory . Je tí take ťažké obsadiť si vedľajší ostrov...
 
Hore