Vtipné správy zo sveta Achilles

DeletedUser

Hosť
lama500 dnes o 18:30
chcel by som k vam do klanu som na ete...
chcem k vam lebo este nieste plny

skipi dnes o 18:34
chcem pohladit velrybu
chcem vecerat pri svieckach s klaunom
chcem mat 4 farebnu koalu
chcem mat tehlicky namiesto mojej korytnacky
chcem mat mensi uspech u zien
chcem mat cas na kvalitny make up kazdy den

chceme vela vecy ale nie vsetky sa splnia
 

DeletedUser

Hosť
Pekne si to napísal, a on? Každý si dá meno podľa seba :D
 

DeletedUser2189

Hosť
ale vies,ked im takto odpises,tak potom sa zlaknu tvojich vyrokov a potom uz radsej neodpisuju:D
to na nich musis pomalsie ist:D
lebo potom natrepu tolko blbosti:p
 

DeletedUser3132

Hosť
preto som vam nepisal ze chcem ist k vam takto by ma skipino od*ajcil :(
 

DeletedUser

Hosť
nie peto tebe by som to poslal v obrazkovej forme aby si pochopil :D
pozri akou formou pisu mne takou formou odpisujem:)
staci poslat normalnu ziadost a da sa uvazovat ale takto urcite nie
to je ako s zenou tiez nedojdes s zenou a povedat hej zena pod sa tuto obchytavat lebo tu stojis sama
nie treba prezentovat kvality treba to podat treba ukazat ze on je to prave pre nas :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja som napísal "podľa tvojich predstáv" keď som ti písal?
 

DeletedUser3132

Hosť
ale vies ja ked niekam chcem ist tak im nepisem oni pisu mne :D
 

DeletedUser

Hosť
Peťo nevymýšľaj si! Ja som na Ete dostal v posledných 2 týždňoch 7 pozvánok :D a ten "lama500" je na Ete u AA :D kto tam je ten vie kto to je a kto nevie tak to je ALIANCIA AKADEMI, a áno majú v mene chybu :D
 

DeletedUser3132

Hosť
mna otravuju na achilovi viacery :D a su aj normalny co ma lakaju ale poniektory su na zasmiatie :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Je nějaké téma které totálně nezaspamujete?? je Vás tu pár ale vydáte za armádu pavlačových drben...
 

DeletedUser3132

Hosť
Sultan take forum nieje... a aby som to vysvetlil tak kazda tema ku ktorej sa dostaneme a vy to povazujete za SPAM tak my sa k nej dostaneme spontanne a my zato nemozeme ze je to v inej kolonke nez vam vyhovuje ci?
 

DeletedUser

Hosť
Tohle téma bylo vytvořeno za účelem vkládání vtipných zpráv, pochopím když k nim přibude komentář, to je samozřejmé, ale počínaje šestým příspěvkem je to celé spam.. a protože to sami neumíte zastavit tak to zastavím já..

takže bud bude příští příspěvek v tomto tématu vtipná zpráva z achilla nebo bude s kartou smazán jen co ho tu najdu, bez debat, komu se to nelíbí může mi napsat SZ..
 

DeletedUser3132

Hosť
***** dňa 02.03.12 o 18:19
cau pridaj sa! poslal som pozvanku
ziadne pls pridaj sa len rovno rozkaz :D


Sultan nebud podrazdeny a uz my vysvetli to tvoje SZ, predpokladam ze Slovensky Zväz to nieje!
 

DeletedUser

Hosť
Prepáč Sultan ale vysvetlím mu to, SZ je súkromná zpráva po Slovenský Súkromná Správa

on to ví, jen lacině provokuje. S.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
takze tento hrac mi dnes napisal dopredu vravim ze som este nanho neutocil takze je dost mimo :D ale asi zacnem :D (prerobene aby sa dalo citat normalne nemusite odspodu)

Lurts dnes o 09:02
maličkému všetko vojsko padlo ojojooj

skipi dnes o 09:15
si na praskoch alebo lebo toto nedava zmysel

Lurts dnes o 17:03
nerozumiem tomu čo píšeš?

skipi dnes o 17:06
sak ani ja tebe nerozumiem co pises ;D ja som na teba dnes neutocil pokial viem tak neviem o com tocis ;D

Lurts dnes o 17:08
ale nič račšej lebo meleš zaútoč na Grécko.. nie je tam žiadna podpora ak si macher zaútočíš

skipi dnes o 17:15
ty co beries lieky proti kaslu alebo o com furt tocis si normalny vobec nevdychol si omietku zo steny v izbe jj ja si budem utocit kedy budem ja chciet nie kedy mi ty budes pisat ;D sa spametaj
a mi presne vieme ako ma kto podpory a podobne ;D takze klud dychaj pozeraj pokemona alebo nieco a bude fajn

Lurts dnes o 17:18
škoda niečo písať som myslel že sa nebojíš môjho mesta keď si ho už toľko krád dal no zdá sa že si bojko !!!

skipi dnes o 17:21
ty niesi normalny pozri si vobec komu pises :D a pozri si hlasenia ani raz som na teba este neutocil alebo ja neviem ci zijes v dimenzii kde si delfin najprv pouzivaj nieco ako hlasenia a pozri si kto utoci a potom si pozri moj nick kto som ja a potom si to napis na papier a porovnaj ze sa tie mena nezhoduju z toho ti vyjde jednoznacny zaver ze pises niekomu inemu alebo mas vazny problem ak si predstavujes ze na teba utocim alebo utocil niekolkokrat ;D
 

DeletedUser3132

Hosť
mozno si nan utocil na inom svete a tu ta len provokuje....

mimochodom az teraz som si vsimol ze Sultan upravil prispevok han-ovi a nie najsamprv som nevedel co je to tvoje SZ,.... a na slovensku po SLOVENSKY by sa malo..
 
Hore