Vtipné správy - svet Eta

DeletedUser

Hosť
pánové, slova která jsou vyhvězdičkována nejsou kdovíjak vhodná, takže se uklidněte ano? psát sotva umíte tak aspon pište slušně
 

DeletedUser

Hosť
Čo ste daktorí zbledli?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
A taky zkuste nespamovat ano?? nebo se rozsype pytel karet...

nevím co je vtipného na vulgárních zprávách.. takové máte nahlásit ne zveřejňovat
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Zdola hore.

vladikk dňa 23.8.2011 o 22:05
neutoc namna ged nemam pozvanku tak nemusis utocit
vladikk dňa 21.8.2011 o 21:29
ale ti si mam na utocil aj predtim vies preto som odisiel ate raz utociz ajanehcem abisiuocil pretohcem ist do vaseho spolku vies
Ivanus dňa 21.8.2011 o 14:32
a ty si nemtavý? si si nevedel najprv pozrieť koľko máme členov? načo si ma potom tri krát žiadal o pozvánku a vždy si odišiel a požiadal si o novú pozvánku? čo máš 5 rokov?
vladikk dňa 20.8.2011 o 12:32
ale vas je malo vies ale ja bisomtam isie gebi tam bolo viac ludi v spojenectve
Ivanus dňa 19.8.2011 o 13:52
prečo si vstúpil a zas odišiel? v čom je problém?
---medzitým som mu poslal pozvánku, on prijal a odišiel. a zopakoval to ešte dva krát.
vladikk dňa 19.8.2011 o 7:28
posli mi jednu pozvanku
vladikk dňa 18.8.2011 o 18:32
primam ati hces moje heslo a priezvisko uz vies vladikk
Ivanus dňa 18.8.2011 o 16:25
Zdar.
Rozmyslel som si to s tým pozvaním do spojka. Poslal som ti pozvánku. Ak ju prijmeš, chcem od teba vedieť stav tvojej armády (pozemnej aj námornej) a tiež to ako ďaleko si od možnosti postaviť OL.
 

DeletedUser

Hosť
Nemam proti nemu nič a ani ho nemienim uražaťale spomente si vy aky ste boli na začiatku ja som nevedel ani kde sa pozvanky prijmu
 

DeletedUser2189

Hosť
pisem to sem sice asi o mesiac neskor,ale ked uz som si spomenul...
**PCOLO** dňa 12.8.2011 o 23:28
Myslis ze ma urazi co napise )14 rocne decko na nejake externe forum ? :))) nebud smiesny,...a netrep hluposti o zete, tam som ti napisal ako to bolo....len raz som chcel podpory ked siel hromadny utok Renegades na mna... a pod mojim vedenim? kamo na zete to viedol mirkin, roman, kallisto atd...ja isto nie... ale to ze prekrucas fakty a snazis sa ma urazit svojimi dristami len svedci o celej vasej ally...ak si si vsimol, jedine z vasej ally tam pisete a nadavate na mna... ste neschopni tu nieco urobit tak si vase komplexy vylievate tam kde si to aj len vy sami citate :))

hovoril,ze mu niektori posielaju trapne spravy,v tomto pripade ju poslal on mne a neviem,co tym sledoval...
 

DeletedUser

Hosť
Sprava

Toto je trapne jedine z tvojej strany...okrem toho to bola reakcia na tvoje dristy na externom fore kedze v hre si sa na nic nezmohol, tak si tu riesis komplexy....
 

DeletedUser

Hosť
No co je hrači šup sem se spravami nemam sa na čem chlamat........
 

DeletedUser

Hosť
HMMM radsej som to zahviezdickoval :confused::confused::confused::confused:....
neni to moc vtipne ale ja som sa zasmial:D...



oddola hore citajte:)

lubo268 dňa 9.9.2011 o 0:23
to hej ked si ko**t a nevieš čítať


Achiles-44 dňa 8.9.2011 o 19:08
a nechces nahodou 100000 z kazdeho?!

lubo268 dňa 8.9.2011 o 19:04
*** Ty ***** keby si čítal forum tak sa to nestane proste ko**t s velkým K....suroviny po 10 tis s každého hovado


Achiles-44 dňa 8.9.2011 o 16:42
sorry ze som ti znicil OL ....nevedel som ze to mesto preberas...co chces za to?
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore