Vtipné správy - Delta

DeletedUser

Hosť
Název upraven, už se držte tématu prosím, tím není jeho gramatika :connie:

Lidi, je úplně jedno, kdo to založí, hlavně se ale držte tématu!!! :) Spam bude promazán... Nějaké vtipné zprávy by se určitě hodily :connie:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak neprichádzam so správou, ale určite je to na pobavenie .. Po dnešnej skúsenosti rozdeľujem typy hráčov do troch skupín .. A to:
1: Hráči, ktorí to vedia hrať
2: Farmy
3: Nová skupina, tzv, pomocní bratia :D

Moje spojko GoF, je 200 členné spojenectvo spajajúce sa s viacerými "zvučnými" menami hráčov z Alfy, Bety a Gammy .. Zatiaľ sme neprišli ani o jedno mesto ...

A toto čo som dneska videl ma vážne dojalo .. Chlapec nám vyvolal povstanie .. a jeho nasledujúce pokusy o prebratie vyzerali takto .. :)

Posúďte sami, či sa neoplatí mať takýchto super susedov ..

341579-Akosatorob.jpeg


Ako vravím pomocní bratia .. :D
 

DeletedUser1720

Hosť
vies sorky v tejto hre su aj zaciatocnyci :D neber to tak ze je to proste pomocny brat ber to tak ze sa snazil :D
 

DeletedUser

Hosť
Milý Mirko ...

TOTO BY NESPRAVIL ANI ZACIATOCNIK .. :D on by sa bal poslat OL, pri najhorsom by ani nevedel vyvolat povstanie .. :)
 

DeletedUser1720

Hosť
no neviem ale ja som sa tuto hru naucil hrat az po niakej dobe ked som tu pri tom sedel dni a teraz viem o hre vsetko a mzno raz bude vediet aj on :D
 

DeletedUser19

Hosť
Sme dosť OT, ale povedať, že vieš o hre všetko je naozaj dosť odvážne. Ja viem toho o Grepolise celkom dosť ale ani zďaleka nie všetko, dokonca ani samotní vývojári poriadne všetko nevedia.
Odpovedaj radšej v nejakej kaviarni, tu to pravdepodobne zmažú.
PS: Podobné reporty z pokusov o dobýjanie by som sem mohol dať aj ja, však miro :D
 

DeletedUser1720

Hosť
prosim ta 11 silnych utokov do 33 sekund neda kazdy ale ak chces ja ti to nebranim mozes dat ked chces
 

DeletedUser

Hosť
Citajtťe

Gaius Julius Cesar dnes o 15:54
Ak na mňa ešte raz zaútočíš tak zavolám na teba kamaráta, ktorý má 2000 vojakov zo všetkých jednotiek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Hosť
2000 z každej to ako aj 2000 mantikor??
tolko namá ani skipi na bete ;)
v jednom meste sa dá urobiť tak 80 ;) (zaokrúhlil som)
takže potrebuje... 25 miest len na mantikory :eek:
 

DeletedUser1618

Hosť
Kúsok jednoho vtipného (možno) rozhovoru:


maio249: neches uspokojit zas? :D
21:51:12
maio249: :D
21:52:10
maio249: od hery :D
21:52:26
Ja: Aha..Nie Ďakujem akurát som sa uspokojila sama :D
21:53:08
maio249: ahaa :D :D tak to sa mas :D
21:54:54
Ja: No, som sebestačná :D
 

DeletedUser1720

Hosť
2000 z každej to ako aj 2000 mantikor??
tolko namá ani skipi na bete ;)
v jednom meste sa dá urobiť tak 80 ;) (zaokrúhlil som)
takže potrebuje... 25 miest len na mantikory :eek:
hehe ze skipi neviem neviem ale podla mna tam ma iba najviac bodov a 80 mantikorou sa v meste nezmesti 80.45=3600 cize tak maximalne 50 az 55 priblizne
 

DeletedUser

Hosť
Mentalita tohto chlapca mi je veľkou záhadou :D

zeitgeist dnes o 19:27
odpustil si mi?
zeitgeist dnes o 19:07
prepac prepac prepac prepac prepac prepac prepac prepac prepac prepac prepac prepac prepac
zeitgeist dnes o 19:05
a stymi utokmi som ti klamal prepac ale aspon ze som sa priznal :(
zeitgeist dnes o 18:53
ok :/
foxnos dnes o 18:52
No to už nezáleží odo mňa skús si to vybaviť s ním mňa to netrápi... je to náš hráč a my si za svojimi stojíme.
zeitgeist dnes o 18:51
nie
foxnos dnes o 18:50
Jáj no tak ak si pod útokmi a len sa chceš schovať to je mi ľúto...
zeitgeist dnes o 18:44
napisal som do vasej akademie a chcel som sa ta spytat ze ci bude brno1
nadalej na mna utocit
Asi fakt nevieš čítať... máme tam napísané nábor od 4000 a vyššie...a ak nespĺňaš tieto podmienky, tak napíš do akadémie jej meno je uvedené v profile.
zeitgeist dnes o 18:37
nechcem bit dotieravy ale tam mate jedneho hraca okolo 2700
foxnos dnes o 18:32
Lebo nevieš zrejme čítať :) pozri si náš profil...
zeitgeist dnes o 18:31
preco
foxnos dnes o 18:30
Nie
zeitgeist dnes o 18:30
nemozem ist do vasho spojenstva?
 

DeletedUser

Hosť
Zvláštny chalanisko... a už zobrali do akadémie :D asi s nimi nemal takú debatu :D Nech sa tam hrá ak bude stáť za hovno tak v akadémi ostane jeho mesto aj bez neho :)
 
Hore