Volba boha

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Každu chvilu si postavim chram a budem si musieť vybrať boha hru hram poprvy raz takže nemam snou moc velke skusenostiu akeho boha si mam dať prosim poradte oplati sa my poseidon.
 

DeletedUser

Hosť
Na začiatku sa oplatí Héra kvôli kúzlu Spokojnosť s ktorým získaš o 50% väčšiu produkciu surovín na 12h
 

DeletedUser302

Hosť
v 1. Meste si môžeš dať Héru pre kúzla rast populácie a spokojnosť tie zo začiatku pomôžu a preto je najlepšie začať ňou
a následne už ľubovolne podľa toho aký štýl hry budeš v budúcnosti preferovať
v 2. Meste si môžeš dať Aténu pre kúzla múdrosť a hrdinská moc
v 3. Meste si môžeš dať Zeusa pre kúzla diov hnev a priaznivé vetri
v 4. Meste si môžeš dať Poseidona pre kúzla volanie mora a morská búrka

Je dôležité poriadne si prezrieť aké majú jednotlivé kúzla účinky
:D :D :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vzhledem k tomu, že hráč teprve začíná, tak mu asi moc nepomůže, že si má vybrat z toho, jaký styl hry preferuje, když hru pravděpodobně nezná a nás proto žádá o radu. Doporučení Skinnyho je proto naprosto správné.:)
 

DeletedUser302

Hosť
No ok máš pravdu kus inač som to myslel a inak som to napísal :D :D
Nezabi ma :p :D :D
 

DeletedUser215

Hosť
Skús heru kvôli surovinám ale oplatí sa aj zéus! Podľa mňa je každý boh naniečo dobré!
 

DeletedUser

Hosť
Zo začiatku sa najviac oplatí Héra pretože dáva suroviny a má to za najmenej priazne. Napríklad Zeus to má veľmi drahé a Poseidon s Aténou sú tak na neskôr by som povedal:cool:
 

DeletedUser

Hosť
Ja som mal na začiatku Dia bol dobrý ale narad prišiel poseidon a potom héra :)
 

DeletedUser911

Hosť
ja by som poradil asi tiez HERU.sam ju momentalne pouzivam:D
 

DeletedUser

Hosť
Tiež by som asi odporučil Héru ... :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
zaciatok a boh ktoreho ja davam ako ze by mal ist ako cislo 1 hera jednoznacne na rozvoj :)
 

DeletedUser

Hosť
určite hera harpie rychlo rabuju surovyny sa rychlejsie setria....
 

DeletedUser19

Hosť
Ešte koľko ľudí to sem napíše?

P.S: Ja by som odporučil Héru :D
 

DeletedUser

Hosť
Nezlob se na mne, ale celému tomuto tématu úplně stačil první příspěvek Skinnyho, protože každý, kdo této ''problematice'' rozumí, tak ví, že Héra je v podstatě nejlepší.
 

DeletedUser

Hosť
otazočka

ja sa chcem spitať ako sa da použiť hociktory boh hera,poseiden,zeus,okrem ateny že pri boji ako si s nimi môžem pomôcť okrem bleskou;):eek:
 

DeletedUser19

Hosť
Aténina Hrdinská moc, Diov Priaznivý vietor: Odošli útok, zobrazí sa ti vpravo v meste, klikni naň, klikni na použiť božské sily a na kúzlo ktoré chceš.

Poseidonova Morská búrka, Diov hnev, Hérina Túžba: Keď na teba pôjde útok tak sa ti zobrazí v meste na ktoré prichádza, klikni naň, klikni na použiť božské sily a zvoľ dané kúzlo.
 

DeletedUser

Hosť
Ano.Na zaciatok Hera,ale potom s harpyami ziskaj vela surovin,a zvacsi si chram na aspon uroven 7 alebo 8.Potom si daj Dia,kvoli obrane Diov hnev.:D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore