Vojnová rada

DeletedUser

Hosť
ja používam vo všetkých mestách veštiareň je to dobra vec lebo aspoň nikto neprekvapí neviem prečo by sa mala zrušiť to skorej maják nech sa zruší namiesto toho alebo divadlo a knihovňa úplne zbytočne veci
s týmto súhlasím... Veštiareň je dobrá na predvídanie útoku... málokto útočí bezhlavo... najprv špehne, potom útočí...
radšej zrušte Knižnicu (120bodov výskumu je dosť na to, aby si každý hráč zvolil stratégiu mesta... body navyše sú zbytočnosť)
a aj vaše štatistiky hovoria, že Veštiarní bolo o 4000ks viac postavených ako Knižníc, tak preto rušiť niečo čo je druhé od konca?!

a špeciálne budovy majú vždy svoj význam... pred divmi sveta som využíval vežu, veštiarne a najmenej sochu boha... akonáhle prišiel vek divov sveta, tak som všetky špeciálne budovy prerobil na kupcov obchod, aby som mohol posielať čo najviac surovín na div...
 

DeletedUser

Hosť
v zapalkovom meste sa najviac bude hodit majak a vojnova
 

DeletedUser

Hosť
s týmto súhlasím... Veštiareň je dobrá na predvídanie útoku... málokto útočí bezhlavo... najprv špehne, potom útočí...
radšej zrušte Knižnicu (120bodov výskumu je dosť na to, aby si každý hráč zvolil stratégiu mesta... body navyše sú zbytočnosť)
a aj vaše štatistiky hovoria, že Veštiarní bolo o 4000ks viac postavených ako Knižníc, tak preto rušiť niečo čo je druhé od konca?!

a špeciálne budovy majú vždy svoj význam... pred divmi sveta som využíval vežu, veštiarne a najmenej sochu boha... akonáhle prišiel vek divov sveta, tak som všetky špeciálne budovy prerobil na kupcov obchod, aby som mohol posielať čo najviac surovín na div...


Z jedného prostého dôvodu, prečo je zrušiť Veštiareň najlepšie, máš Jaskyňu. Na čo ti je Veštiareň keď si vystaviaš jaskyňu na lvl 10 a môžeš tam naplniť koľko chceš striebra. A pokiaľ ťa niekto vyšpehuje a máš slabú obranu, nič ti to nepomôže.
 

DeletedUser

Hosť
A aj keď to dáš na forko, že chceš podpory, lebo sa na teba niečo chystá, väčšinou dostaneš odpoveď: Máš povstanie? Kde je report? Už je v tvojom meste OLka? O hodinu to mažem! :D
 

DeletedUser

Hosť
Z jedného prostého dôvodu, prečo je zrušiť Veštiareň najlepšie, máš Jaskyňu. Na čo ti je Veštiareň keď si vystaviaš jaskyňu na lvl 10 a môžeš tam naplniť koľko chceš striebra. A pokiaľ ťa niekto vyšpehuje a máš slabú obranu, nič ti to nepomôže.
ak prečítaš môj príspevok a toto je tvoja odpoveď, tak ty by si staval radšej knižnice a nie veštiarne (ak by boli v rovnakej skupine)... chcel som len vyzdvihnúť veštiareň nad knižnicou, bo knižnica je na poslednom mieste v stavaní špeciálnych budov a veštiareň predposledná... a rozdiel medzi nimi je 4000 postavení a má sa zrušiť veštiareň...

a o využití veštriarni by sme tu mohli písať slohy...
 

DeletedUser

Hosť
ak prečítaš môj príspevok a toto je tvoja odpoveď, tak ty by si staval radšej knižnice a nie veštiarne (ak by boli v rovnakej skupine)... chcel som len vyzdvihnúť veštiareň nad knižnicou, bo knižnica je na poslednom mieste v stavaní špeciálnych budov a veštiareň predposledná... a rozdiel medzi nimi je 4000 postavení a má sa zrušiť veštiareň...

a o využití veštriarni by sme tu mohli písať slohy...


Ja som nestaval a ani by som nestaval žiadnu z nich. Pre mňa sú obe zbytočné. Ale na miesto Veštiarne máš jaskyňu, takže neviem na čo ti to je dobré. A Knižnica tak tá ti hodí nejaké tie body do výskumu, ktoré sa v pár výnimočných situáciach hodia. Hlavne pre hráčov, ktorí ešte nevedia aké výskumy sú najlepšie.

a ja osobne o využívaní veštiarne nemám čo napísať, nie to slohy :D
 

DeletedUser

Hosť
Proste termálne + veža alebo socha... Teraz bude u mňa najpoužívanejšia vojnová rada...
 

DeletedUser

Hosť
Toto bude budova minimálne tak žiadaná, ako veža. Veštiareň je absolútna somarina. Keď sa bojíš útoku, tak si naprac do jaskyne milion striebra. Ak ťa budú chcieť prevalcovať, bude ti to aj tak prd platné.
 

DeletedUser4452

Hosť
Tak mne veštiareň teda bude chýbať.. S radosťou by som sa zbavil napr. kupcovho obchodu, ale vidím, že väčšina je proti..:(
 

DeletedUser3823

Hosť
h m načo budem rvat do jaskyne tolko striebra ked aj tak ta vyšpehuju pokial chcu a ked mam väštiaren tak otom viem aj ked prejdu a viem sa pripravit skorej než niečo začne plakat na forku nepotrebujem o pomoc a nikdy som ani neplakal ostatne ja mam väštiarne všade a mam pokoj nikto nepšehuje a ani neutoči ale pokial si to nevyskúšal tak nemôžeš mat na danu vec nazor pokial to nepouživaš mne sa to dost dobre osvečilo a jaskyna ta neupozorni na to že ta niekto špehuje ked prejde
 

DeletedUser4452

Hosť
h m načo budem rvat do jaskyne tolko striebra ked aj tak ta vyšpehuju pokial chcu a ked mam väštiaren tak otom viem aj ked prejdu a viem sa pripravit skorej než niečo začne plakat na forku nepotrebujem o pomoc a nikdy som ani neplakal ostatne ja mam väštiarne všade a mam pokoj nikto nepšehuje a ani neutoči ale pokial si to nevyskúšal tak nemôžeš mat na danu vec nazor pokial to nepouživaš mne sa to dost dobre osvečilo a jaskyna ta neupozorni na to že ta niekto špehuje ked prejde

presne tak... veštiareň je super vec..
 

DeletedUser

Hosť
zrušil by som knižnicu.....lebo v akadémií sú už zaužívané výskumy a dá sa to podľa zamerania mesta dobre rozložiť daný výskum...tak že tým pádom je na figu tá spomínaná knižnica....

maják by som nechal je to veľmi užitočná vec a zápalkovom a birkovom meste...veľmi rád používam do týchto miest

veštiareň som nepostavil asi v živote a to hrám grepo od alfy a hrávam aj na iných národných serveroch...tak že to je tiež somarina lebo kto je skúsený tak si vie nahrabať do jaskyne kopec striebra

na vežu nedám dopustiť...termálne kúpele detto...

divadlo je tiež zaujímavé ale zo začiatku ani veľmi nie...až neskôr
 

DeletedUser4300

Hosť
suhlasim s tebou uplne ale kniznicu som mal 1 krat ked som prebral mesto po lamke a potom som nechcel resetovat 7 vyskumov :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore