Vlajky spojenectiev

DeletedUser

Hosť
Prezerám si vlajky, no a nikde nevidím leva(jedine tá špirála hore symbolizuje leva). No namiesto toho je tam had dvakrát. Myslím, že je zbytočné, aby tam boli niektoré rovnaké symboly dva razy. Takisto je tam dvakrát obojručná sekera, kopija(alebo oštep) a oko.
Prikladám obrázok vlajok:
vlajky.png


Tu je môj návrh na leva. Upravil som obrázok z internetu tak, aby pasoval na vlajku.
vlajkylev.png
 

DeletedUser

Hosť
Lev tam je ;)
symboly máš rovnaké ako majú zvieratníkové súhvezdia...
LEV je to v prvom riadku, tretí zľava (teda pri tom, čo pokladáš za kopiju - inak je to strelec ;))
a tá jedna dvojručná sekera je kladivo ;)
 

DeletedUser

Hosť
Áno je. Veď som to písal-špirála. Ale žeby to bolo zobrazené aj realisticky, to nie je. Chcel by som takú vlajku, ako som vytvoril.
 

DeletedUser

Hosť
no a ja viem čo pokladáš za špirálu... :D

inak to isté máš napr. aj na pražskom orloji, tam kde ručička ukazuje v akom súhvezdí je Mesiac alebo Slnko... a tam Česi nedajú dáku tetu (ako pannu)...

proste v starovekom Grécku bolo toto chápané ako symbol Leva...

:connie:
 

DeletedUser

Hosť
No mne sa to páči ale nemenil by som to skôr by som vytvoril dalšiu novú vlajku
 

DeletedUser

Hosť
Hellguns, daj nejaký konkrétny návrh. Myslím, že sa tam zmestí zopár nových.
 

DeletedUser

Hosť
No práve takéto sú tam už zastúpené. To s bohmi by bolo možno aj dobré. No sú tam aj také náznaky ako blesk(Zeus), trojzubec(Poseidón), srdce(Héra), Pegas(Aténa), smrtka(Hádes).
 

DeletedUser

Hosť
Dajte tam blížencov, dvoch mužov, ktorí sa bozkávajú, v Grécku to bolo normálne :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, príde mi to ako jednoducho zmenšené a vložené v skicáre, chce to viac fantázie ;) ale ok uznávam, snaha sa cení ;), takže je to podarené :D
 
Hore