Videnie vojsk

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Koncept:
Vojská, ktoré by hráč odoslal niekde by sa na mape normálnej zobrazili ako lode alebo pešiak podľa toho či idú po mori alebo súši... Toto by bola tiež veľká novinka, že by hráč videl napríklad pešiaka ktorý ma pred sebou čiaru ako trajektóriu po ktorej ide z cieľa A do cieľa B a videl by tak všetky útoky alebo podpory čo sa ho týkajú tak ak niekto naňho pošle útok tak sa mu tiež zobrazí toto bude problém na grafiku a animácie ale dá sa to zvládnuť... No to by nestálo prémium ale ako prémium by sa dalo dať že hráč bude vidieť každé pohybujúce sa vojsko v aktuálnom mori na ktorom teraz je ale podmienka musí mať v tom mori minimálne jedno mesto... A keď pôjde osidľovačka tak sa na mori zobrazí normálne ako je v prístave len všetky tieto vojská sa budú akoby pohybovať...
Dôvod:
Bude hra krajšie spracovaná a hráč bude mať vizuálnejší kontakt s pohybujúcami sa armádami...
Detaily:
Keď pôjde vojsko po ostrove bude to vyzbrojený Hoplit...
Po vode tak to bude Triréma podľa hry
A keď pôjde osídľovačka bude to osídľovačka podľa hry
A ked si hrac klikne na taku pohybujucu sa armadu zobrazia sa mu vselty informacia ze odkial to vojsko ide akemu hacovi patri cas kedy dojde do ciele ak je to hracove vojsko tak sa mu zobrazia aj jednotky co poslal bude tam moc posielat kuzla a tak... tak ako na prehladoch utokov...
Grafika:
Hoplite12_01.jpgTrireme_90x90.jpgColonyship_90x90.jpgRome_Total_War-s8.jpgAmbush_Campaign_001.jpg
Rovnováha:
Nenaruší to moc hru skôr ju iba vylepší...
Podvádzanie:
Žiadne
Záver:
Podľa mňa je to super too neni na žiadnej hre je to originál
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ono je to pekne ale zbytocne zatazujes hru uz teraz ma dost hracov problem s hrou kvoly netu a kompom takze NIE
 

DeletedUser

Hosť
vsak by sa dalo nastavit nizsie grafiky pre pomalsie PC a prehliadace... :)
 

DeletedUser

Hosť
ani teraz sa neda :) takze pochybujem ze to bude potom tieto hry idu len dopredu aj v tomto a dost hracov kvoly tomu odpadne nestazujme to uz len kvoly grafickej vychytavke ktora ti hru nijak nesprijemni
 

DeletedUser

Hosť
sprijemne hlavne ked budes mat vizualny kontakt ktory je najlepsi z pomedzi zmyslov a ked budes mat premium uvidis vsetky vojska na mori :)
 

DeletedUser

Hosť
a na co ti to bude nechapem ako v hre hratelne co ti to da k hre ci len to ze uvidis na mape svoje vojska u mna zbytocne a ak chcem dokonale grafiky a boje zapnem si hru na kompe kde mam prepracovany kazdy detail tu je dolezite aby vsetko fungovalo ako ma a nie sa kochat s premiom ako moje lodicky putuju po mape a maju pred sebou ciaru :)
 

DeletedUser

Hosť
ale tebe to slepsi videnie utokov uz budes vediet ze za chviku budu tam a tam lebo vela ludi nema pojem o case a ked budes vidiet na mape utoky ako idu na tvoje mesto budes to vidiet zretelnejsie ako v prehladoch...
 

DeletedUser

Hosť
tak toto ti nezlepsi absolutne videnie utokov
komu nepomozu casy na boku tomu ziadna ciara nepomoze
 

DeletedUser

Hosť
proste to bude zaujimavejsie :) a väčšia zabava ak to pokladas za zbytocne budis :)
 

DeletedUser

Hosť
Mňa toto taktiež napadlo ale ešte by som k tomu pridal že by sa dalo zaútočiť na už putujúci útok.

Teda že by som videl ten útok ( loďku na mori) a z blízkeho mesta by sa dalo poslať útok a zničiť čast nepriateľovo útoku.
:confused:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore