Veľkonočné vajíčko - Trailando

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nech sa páči - môj pokus o veľkonočné vajíčko.
Ospravedlňujem sa všetkým umelecky cítiacim ľuďom za toto "dielo". Ale dovolil som si svoju kultúrnu nemohúcnosť nahradiť aspoň štipkou originality, a tak je toto veľkonočné vajíčko úplne celé vytvorené výhradne z obrázkov z Grepolisu. Nie je tam ani jediná čiarka mimo obrázkov tejto skvelej hry. :)
24whowo.png


Veľmi pekne ďakujem všetkým za ochotu pomôcť mi, špeciálne hráčovi hans353. :))
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ja sa nesmejem, ja ťa chválim, a dal som ti do SS ako by ti to malo ísť.
 

DeletedUser3190

Hosť
Uprav to takto bez *

[IMG*]http://dl.s20.uloz.to/Ps;Hs;fid=16859006;cid=526414888;rid=428882860;up=0;uip=195.168.247.241;tm=1334254739;ut=f;aff=uloz.to;He;ch=7c4376629dc251abdfd2170eb9ddf537;cpnb=28141;cput=UDPC;cptm=1334085540;Pe/16859006/eggt-orig.png?bD&c=526414888&De&redirs=1[/IMG]
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem za komentáre a aj za snahu pomôcť mi vložiť sem ten obrázok.
:)
 

DeletedUser

Hosť
Chcel by som sa spýtať adminov, či môžeme tieto svoje výtvory priebežne upravovať a vylepšovať, alebo dokonca celkom vymeniť.
Ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser

Hosť
To nemôžeme, každý má iba jeden návrh a keď ho vylepšíš, pokazíš, upravíš alebo nahradíš iným tak budeš diskvalifikovaný!!
 

DeletedUser

Hosť
Hane pleteš se, můžeš ho neustále až do konce soutěže vylepšovat. Ale pořád musíš soutěžit jen s jedním dílem.
 

DeletedUser

Hosť
Vďaka Ti Mauricius za vysvetlenie, aj Hanovi za názor. Pýtal som sa preto, lebo som sem vajíčko (alebo skôr pokus o vajíčko) umiestnil ako prvý. Považujem to za výrazný hendikep, pretože ostatní mohli môj nápad použiť a naozaj vylepšiť. A ako vidím, aj tak urobili... ;-)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mám novú otázku ku vajíčkam:
o najkrajšie vajíčko sa bude hlasovať, alebo to vyberie niekto z adminov, prípadne nejaká porota?

Ja len preto, či treba začať vychvaľovať adminov a lichotiť im až do neba, alebo si treba začať zháňať hlasy hráčov... ;-)
(pre mladšie ročníky, toto bol akože veľký žart)
 

DeletedUser

Hosť
psal ty příspěvky deset hodin po sobě, takže mu DP vyčítat tedy nebudu, ale zde opravdu řešte jen soutežní vajíčko a nebojujte proti spamu spamem!
 

DeletedUser

Hosť
Všimli ste si zmenu na mojom vajíčku? Ak áno, prosím súkromnú správu... Ďakujem.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore