Vaše Oblíbená četba

DeletedUser

Hosť
Moja naj kniha je Metro 2033 a pokračovanie Metro 2034 od ruského spisovateľa Dimitriho Glukhovskeho. Len ma naštvalo že pc hra nie je nič moc.
 

DeletedUser

Hosť
veľmi dávno tu skipi odporúčal londonovho tuláka po hviezdach. Musím povedať, že kniha je naozaj dobrá a jej výpovedná hodnota veľká. Takže ďakujem skipimu lebo bez neho by som sa k tomu veľdielu nedostal :D
 

DeletedUser

Hosť
narnia, csi fi a hororove poviedky, eragon, werneho a skoro vse od alfreda hitchcocka :D
 

DeletedUser

Hosť
Moj najoblubenejsi autor je Maxim E. Matkin. Mam rada tie vzrusujuce chvilky v knihach. Ale to ide s vekom. Davnejsie to boli aj vsetci Harry Potter-ovia :rolleyes: , historia hudobnych skupin a dobuducna sa uchylujem k tym podrobnym opisom okolia ;)
 

DeletedUser

Hosť
Já osobně čtu nejraději fantasy (hlavně autory jako pan Tolkien a Sapkowski) a taky sci-fi (Timothy Zahn) :)
 

DeletedUser

Hosť
jednoznačně Kája Mařík, četla jsem ho několikrát doporučuji opravdu vtipné, nenásilné , lidské :)
 

DeletedUser5369

Hosť
ja milujem knihy od Jacka Londona a v dohladnej dobe planujem Krakauera, Twaina, Tolstoya, Kiplinga a isto aj Lovecrafta
 

DeletedUser5631

Hosť
ja mám rád veci z historickou tematikou ale mám rád aj fantasy a scify. a páčia sa mi knihy kde je historia skrýžená z fantasy. naj knihy čo som doteraz čítal sú Pán prstenov a Hra o trony
 
Hore