V. vydání - Vaše reakce a názory

Oznámkujte toto vydání jako známkou ve škole (1-nejlepší, 5-nejhorší)!


  • Celkový počet hlasujúcich
    31

DeletedUser

Hosť
Mohol by mi odpovedať niekto kompetentný, že prečo mi to nejde. :)

Prípadne nemôžte mi dať niekto link na stiahnutie z nejakého iného zdroja? Evidentne ma to nechce k nim pustiť...
 

DeletedUser

Hosť
Spadl server Orákula, nic víc Ti k tomu říct nemůžu. Musíme počkat až to Jonik opraví...
 

DeletedUser

Hosť
hm no v posledných dňoch tu akosi všetko padá :(
najprv grep (potom mi vypadla wifi skrinka... zase :( ale to je vedlajšie :D) a teraz Orákulum...
STRAŠNÉÉÉ :(
samozrejme to nie je nikoho wina :D
 

DeletedUser

Hosť
:D to mas pravdu xD vcera sekal grepolis jak sialeny potom ako keby sa aj net zapojil do protestu a teraz toto xD ...
 

DeletedUser

Hosť
Mauricius: ďakujem za odpoveď, len som nechápal prečo to niekto už čítal a niekomu to zase nejde. Počkám teda.
 

DeletedUser

Hosť
Omlouvám se, jednalo se o chybu v našem hostingu, pravděpodobně kvůli velkému náporů čtenářů došlo ke krátkému výpadku. Teď už by mělo být vše v pořádku.
 

DeletedUser

Hosť
do kelu... tá predavačka ma oklamala... :(
mi ho dala za dve €čka :(

nahradíš škodu Mauri??? :D
 

DeletedUser

Hosť
skor pytaj naspet skolne ak nejake platis ak nie rodicia by mali uvazovat nad velmi specialnou skolou :D
 

DeletedUser72

Hosť
Skipoušku, lásko.... :) nebuď tak nepříjemný a pokrytecký k ostatním méně znalým uživatelům :eek:
Nevysmívejte se....

Xafar 15000: máme naprosto špičkového a téměř dokonalého šéfredaktora a suprový tým, díky kterému najdeš všechna vydání zcela grátis a tudíž naprosto zadarmiko ! Ano, slyšíš správně !!!! VŠECHNA VYDÁNÍ JSOU ZADARMO !
Nevěříš ? Tak tomu věř !!!!
A nemusíš skákat nikam do trafiky a obtěžovat nevrlou prodavačku..., Nemusíš je dlouze objednávat na dobírku a nechávat si je posílat přes nespolehlivou poštu !!!!

A že mám to srdce, tak ti poradím...
Stačí, když klikneš na tuto magickou stránku --> KLIKNI ZDE a budeš si dokonce moci vybrat, které vydání si chceš přečíst ;)

(po kliknutí na druh formátu ti vyjede okno, kde potvrdíš že chceš vydání stáhnout a uložit a o ostatní se nestaráš.... Teda pokud máš stažen správný software, jinak se dopadneš jako já, že si to nemohu přečíst ani kdybych chttěla :eek:)

A Xatare 15000 - prosím omluv prosím mé lehce nezdvořilé kolegy ;)

(PS: chlapi, styďte se ! :D)
 
Hore