Utoky Kappa

DeletedUser

Hosť
[report]779661940c9a24c2508ca09fa7a84d45[/report]

vysvetlí mi niekto toto? ako môže 15 zápalných lodí 17 transportov a 1 osídlovacia lod prerazit obranu 63 birém?!
Podla mna to nie je možné ani pri použití prieniku.
Tento útok mi zničil kopu pozemných jednotiek pričom k boju na súši vobec nemalo prísť!
Keby som vedel že nastane takáto chyba určite nebudem čakat v meste s takými jednotkami na útok.
Navyše, hlásenie píše že začalo povstanie pričom to vôbec nie je pravda a v meste povstanie nezačalo. Ani nemohlo lebo osídlovacia lod bola pri tomto utoku po správnosti zničená!
Nejde mi to do hlavy a budem velmi vdačný za vysvetlenie.

Mimochodom. Pre tých čo si pamätajú pravého Philipida - vrátil som sa. Len pod iným menom :)

ešte ani zobrazovanie reportov nefunguje...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3190

Hosť
Ne prerazila ol,
prišiel si o jednotky lebo sa nepotopili všetky prepravky útočníka, tak preto
 

DeletedUser

Hosť
Chvílu som sa o tom bavil so supportom lebo sa mi to zdalo neskutočné, považoval som to za chybu, ale nie je. Dost som z toho šokovaný, lebo tu nie som nejaky začiatočník, na Bete som mal desiatky miest a považujem sa za experta na námornú obranu, aj ked to nie je nič výnimočné.. každý kto si to trochu spočítal mohol voliť rovnakú stratégiu ako ja. Preto to na čo som prišiel zavesím sem na verejné forum aby to všetci videli. Ak to niekoho neprekvapí fajn, ale mna osobne to dostalo a budem asi potrebovať zmeniť v taktike niektoré veci.
takže o čo ide:
Záver je taký že v hre nikde chyba nenastala. Skutočne je možné pomocou iba 15 zápalných lodí pretlačiť 10 zo 17 transportov cez 63 bránaciach birém na pevninu aby vyložili pozemné jednotky a prebehol aj pozemný boj. pre uplnosť (lebo sem neviem dať hlásenie) útočníkovi padla aj osidlovacia lod. Takže kto si myslel že sa zabední silným námorníctvom by sa mal zamyslieť znovu...

A okrem toho ak nie úplne nesprávne tak aspon velmi mätúco a zavádzajúco je popísaný priebeh dobývania vo wiki Grepolis! pozor na to!
 

DeletedUser

Hosť
Ty si ten troy ?
Ak by mal obranca ešte viac biriek , tak by padli všetky pl , nie ? útočníkovi padla ol a o to aj obrancovi išlo..
 

DeletedUser

Hosť
ano, ale nečakal som pozemný útok a prišiel som zbytočne o nejaké útočné jednotky... keby som vedel ako to funguje pošlem ich prečkat útok niekam do bezpečia... už budem vedieť...
 

DeletedUser4034

Hosť
to zato lebo sa treba riadiť osvedčenou,svetoznámou taktikou:
Najprv vyčisti a potom pošli OL s podporami

:cool:
 

DeletedUser

Hosť
a aj mala moralka :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
LadDpl3.png


WCL7Tpi.png
 

DeletedUser3213

Hosť
Aha :D tie otázniki čo má v názve miest to sú zl mestá :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Chápem :D nudíte sa už čo ! :D
Nazbierajte všetky člny a olky do jedného mesta a potom nech to šťastlivec vybije :D

Už si môžte robiť čo chcete
rofl.gif
 

DeletedUser4104

Hosť
nvls.png

hura som 4ty najlepsi utocnik konecne :D
včera:960 284 útočných bodov
dnes:1 038 732 útočných bodov
a vcera utocnik dna :D
 
Hore