Ukončení činnosti časopisu Orákulum

DeletedUser

Hosť
Vážení čtenáři,

ač to nerad říkám, musím bohužel oznámit, že časopis Orákulum, tak jak ho znáte, k dnešnímu dnu ukončuje svou činnosti. Děkujeme všem, kteří byli od založení časopisu Orákulu věrni, ceníme si toho. Bohužel počet lidí, kteří byli ochotni Orákulu jakkoliv pomoci se neustále snižoval, proto jsme i přes opakované výzvy o pomoc museli přistoupit k něčemu, co nikdo nechtěl, ale jinak to už nešlo.

Ovšem nesmutněte, připravuje se nový časopis, či spíše projekt, který bude vypadat úplně jinak než Orákulum, ovšem tím se nemyslí graficky, už to totiž nebude klasický časopis, který budete prohlížet pomocí PowerPointu, máte se tedy nač těšit.

Zároveň oznamuji, že tímto rezignuji na post šéfredaktora Orákula a se mnou i můj zástupce Sargeras. Nahradí mne náš/můj výborný kolega obrtlik. Novým šéfem tohoto projektu bude tedy on. Přeji mu tedy hodně štěstí. Bližší informace Vám už poví během několika dní přímo zde on sám.

Loučí se Jonik, Sargeras a staré Orákulum
Děkujeme za Vaši přízeň
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1810

Hosť
Tak to dúfam, že ten nový projekt bude stáť za to.. Orákulum som si dosť obľúbil a nerád vidím, že zaniká.. a vyjde aspoň 6. číslo ako záver? :) Ozaj, ten nový projekt sa bude dať zakúpiť? Teda, ak bude vo forme časopisu :)
 

DeletedUser72

Hosť
Zdravím redakci.
Je to velmi smutná událost a osobně je mi to opravdu neskutečně líto.
Dokáži si živě představit, že vás vydávání Orákula stálo mnoho úsilí, času, umu i energie a chtěla jsem vám poděkovat, neboť je to záslužná činnost prováděná ku prospěchu, osvětě a informovanosti velké masy hráčů Grepolisu a vy jste se tohoto nelehkého úkolu zhostili s obrovskou vervou a nadlidskou chutí.
Chtěla jsem poděkovat všem za jejich práci věnovanou každému vydání Orákula.
Ukončení činnosti bude velkou a jen těžko nahraditelnou ztrátou.
Přeji všem zainteresovaným osobám hodně štěstí a úspěchů při jiných projektech či na jiných polích působnosti.
Ještě jednou děkuji, ... byli jste báječní a je škoda že končite.

S pozdravem vaše věrná čtenářka
 

DeletedUser

Hosť
Škoda že končí. Ale zároveň sa teším na ďalší projekt
 

DeletedUser

Hosť
Tak teraz ma to trošku sklamalo :(

Neviem čo je pravdy na tom, ale že vraj do nasledujúceho čísla mal byť plánovaný rozhovor so mnou, normálne som sa už na to výnimočne aj tešil :(


Tiež ma zaujíma, či vyjde číslo 6. Informácie sa zháňali, ale či ich bolo dosť a či vôbec číslo teraz bude neviem.

P.S.
ešte taká mini rada...
pokiaľ to plánujete robiť cez PowerPoint, tak by som to radšej rozdelil na viac častí, minimálne na slovenský a český časopis, lebo je jasné, že cez PowerPoint to bude oveľa viac obsiahlejšie...

P.S.2
Veľká vďaka Vašej doterajšej práci pre Časopis :)
 

DeletedUser

Hosť
Veľmi ľutujem, že to muselo takto dopadnúť, každopádne Jonikovi aj Sergeansovi a ich teamu prajem veľa zdaru a patrí im veľké díky za to, čo všetko dokázali.
Obrtlikovi drzim palce, aby sa projekt vydaril.
Čitateľov mal časopis skutočne dosť a ja sama som ho dávala ako povinné čítanie mojim hráčom v aliancii.

Ďakujem ešte raz :)
 

DeletedUser

Hosť
Vyjadřoval jsem se na CZ foru..
ale musím poděkovat i tady..
díky moc kluci!!
a popřát i tady..
držím palce novému projektu:)
 

DeletedUser4379

Hosť
Tento časopis sa mi vážne zapáčila preto som sa rozhodol oživiť ho..V mene šéfredaktora a všetkých čitateľov.
 
Hore