Typ dobývání

Jaký typ dobývání chcete?


  • Celkový počet hlasujúcich
    196
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
tak je to hlavne o tej aktivite preto ma viac bavi dobyvanie....a nieje to pre lamy ako niektory pisu...
dobyvanie je sranda a nie cakat na podpory 12 hodin a caka ta tam beton.....pri vzbure ti nacasuju pred ol birky a si v tahu...
no pri vzbure mas 2 moznosti bud casovat obranu alebo utok....preto je to zaujimavejsie....a aj vecsia zabava....aj pri viac vela mestach ktore ma nepriatel nieco preberies nie ako na vzbure
 

DeletedUser661

Hosť
Dobývanie tak ako aj vzbura ma svoje pre a proti. Nakoľko ak tu zapnú morálku bude dobývanie veľká radosť :D
 

DeletedUser

Hosť
to máš pravdu. dobývanie je pre hráčov čo majú radi viac akcie a vzbura pre kludnejších hráčov
 

DeletedUser3974

Hosť
Kto má rád vzburu, tak nech sa páči a nech sa prihlási na Iotu alebo na Thetu.
 

DeletedUser

Hosť
mno a je to fifty-fifty uzavření anket toho tak moc neřeší:) jestli si myslíš že rozhodne pár hlasů navíc tak tedy ne.. v případě takto vyrovnané ankety už vůbec ne.. mno máme jedinou jistotu.. polovina hráčů bude nadávat..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser661

Hosť
Nevyzerá to dobre, pre takýto rýchly svet bude dobýjanie priam smrtelné :/ ak berieme do úvahy to čo je v anketách
 

DeletedUser3606

Hosť
ak je dobyvanie tak mne to vadit nebude kvoli mestam tam budem aj v noci a prave v noci sa bude uzasne preberat
 

DeletedUser

Hosť
Pre boha mohol by sa moderátor vyjadriť že aký tip zvolili ???? už je pomaly 1 den do otvorenia a patrilo by povedať čo a ako bude ...
(Dufam že zvolite dobyvanie )
 

DeletedUser3606

Hosť
ti si tiez ako nieco ze dufam ze zvolite dobyvanie oni o tom nerozhoduju...
 

DeletedUser

Hosť
kto o tom vlastne rozhoduje? hráči? grepolis team? inno games?

mohol by mi prosím niekto povedať kedy začne svet? viem že stredu ale potrebujem čas... prosím povedzte kto vie
 

DeletedUser

Hosť
INNOGAMES.. jasně že dá na názor lidu, vyjádřený anketami, ale není názorem lidu vázáno.. a až bude přesný čas tak bude zveřejněn..
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore