Typ dobývání

Jaký typ dobývání chcete?


  • Celkový počet hlasujúcich
    196
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3606

Hosť
ako tu pozeram kazdy chce nieco ine ale ja som jednoznacne za vzburu pretoze som prestal hrať achilles prave kvoli tomu ze tam je dobyvanie :D nie kazdemu sa paci vzbura davali ste tu prispeky napriklad ako ze musite cakat 12 hodin kym poslete OL.To s 50% neni pravda lebo OL ti ide dlhsie ako armada a ked si vyhliadnes mesto dalej od seba tak ju mozes rovno poslat ked posles aj s povstanim
 

DeletedUser

Hosť
Proste vzbura je všade iba a 3 svetoch je dbývanie a na dalšich 5 či kolko ich je je vzbura a tam kde je vzbura to po roku prestalo hrať skoro 70% hračov preto že sa to nedalo hrať hráč si tam dal podpori od seba a od iných ...to maš ako s divmi lenže menšieho rozsahu - nikdy nevyhralo 1 spojenstvo div , vždy sa museli spojiť ... Zato že ty to nevieš hrať na dobývani a si odkázaný na pomoc druhých ....
 

DeletedUser3606

Hosť
Pertinax máš pravdu v tom že 70% ľudí prestane hrať server kvôli tomu že nemajú šancu ale na dobývaní to prestane hrať presne toľko ľudí pretože to veľa ľudí nechápe,preto sa zaviedla vzbura že na nej neni nič zložité ak si nájdeš dobré spojenectvo ostatní nemajú veľkú šancu ťa dobiť...
 

DeletedUser

Hosť
Moja reč,vzbura je veľmi zložita zatial čo dobývanie je jednoduché.Na vzburu ti treba dva útoky-na vzburu a obsadenie mesta,na dobývanie jeden.Mne sa oveľa lepšie hraje s dobývaním .
 

DeletedUser

Hosť
No neviem jak ty ale ja som pochopil ako sa dobýja za 10minut ( stačí čítať forúm ;) ) A práveže Vzbura je omnoho zložitejšia lebo musiš čakaj 12 hodín a pri dobývaní pošleš OL ked dorazí a zvíťazí tak sa začína 12hodín dobývania (čas ked musí dobýjaný hráč zničiť OL alebo armádu a útočník musí si tu Ol zadefkovať neviem čo je tu take nezrozumitelne :D A čo je to zahru ked nateba ani neútočia a nemaju nateba šancu :D
 

DeletedUser

Hosť
mno a co je nakonec složitější?:)
co do čekání 12 hod..:)
napriklad ako ze musite cakat 12 hodin kym poslete OL.To s 50% neni pravda lebo OL ti ide dlhsie ako armada a ked si vyhliadnes mesto dalej od seba tak ju mozes rovno poslat ked posles aj s povstanim
Myslím si že vzpoura je složitější pro Ty kteří se ji nenaučili pořádně využívat:) je opravdu jednodušší, proto byla do hry zavedena.. neříkám že je lepší nebo horší, jen to že je jednodušší..
zesynchronizovat správně útoky a podpory v případě dobývání je poněkud větší kumšt než zesynchronizovat útoky v případě vzpoury.. navíc je jednodušší vyvolat více vzpour ve více městech a tím rozložit síly obránce:)
je to opravdu spíše o zvyku a o taktice, proto zde máme tolik jednoznačných příznivců a odpůrců obojího..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
Ty si zvyknutí na dobývanie ja na vzburu...Necháme to na hlasovaní
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa v pohode prispôsobím vzbure :D ide mi len oto aby to nedopadlo ako na inych svetoch kde bola vzbura :D
 

DeletedUser3606

Hosť
Vidíš ako to je na thete?bol som v martankoch =IMPERIUM= uz nemohlo dychat boli na kolenach ale pozri ako sa vschopili ked ti preberu mesto netreba plakat ale sa zlepsovat
 

DeletedUser3952

Hosť
Ja chcem dobývanie. Ako som si všimol, tak dovtedy z 9 svetoch 7x bola vzbura. Nebaví ma vzbura. Už konečne mohlo by byť dobývanie.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
tak tohle je divní 50% som zvedavý ako to dopadne ale podla mna vyhrá dobývanie pretože väčšina ľudí je práve za dobývanie
 

DeletedUser

Hosť
Ja som za vzburu. Neviem či ste si všimli ale vyhráva rýchlosť 3 čo znamená ,že ak vyhrá bude dĺžka dobývania 8 hod. čo nie je ideálny čas. Nechcel by som prísť ráno a byť bez mesta. Pre školákov je určite lepšia vzbura no záleží to aj na rýchlosti sveta.
 

DeletedUser3606

Hosť
ja suhlasim s vami chlapci som tiez v skole pridem domov a zistim ze za 5 minut mi preberu mesto...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore