Typ dobývání

Typ dobývání


  • Celkový počet hlasujúcich
    140
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

zvolte, prosím, jaký typ dobývání byste si přáli na novém světě Iota!

Upozornění: Výsledky ankety nemusí být shodné s nastavením světa!

S pozdravem,
Grepolis Team
 

DeletedUser

Hosť
ak bude svet rýchly, dynamickejší tak určite vzburu,
ak bude svet pomalší, tak dobývanie
 

DeletedUser

Hosť
dala som vzbura, je pohodlnejšia a hlavne rýchlejšia, je pravda že to môže platiť aj opačne, ale mám rada rýchlosť. :)
 

DeletedUser

Hosť
ja mám radšej dobývanie lebo pri ňom nemusím nič počitať či mi to víde(ako pri vzbure)

dajte dobývanie - na väčšine svetov je vzbura tak aspom sem ho daj[-te]
 

DeletedUser3132

Hosť
Vzbura je ovela lepsia pozrite sa na Achiles tam je dobyvanie a mylsim ze je tam mrtvo vzhladom nato kolko hracov tam dostalo pristup
 

DeletedUser

Hosť
ten svet je pomaly jak ******
sak rychlost 2 a ma to byt NAJ svet
mal byt rychlost 4, rychlost vojakov-jednotiek 4, dobyvanie, a 300 clenov v alli ..........
 

DeletedUser3132

Hosť
tak svet lam uz nezmenime uz su nastavenia hodene ale snad dalsi SH bude normalny
 

DeletedUser2773

Hosť
Dal som dobývanie bo povstanie nenavidim prosim dobivanie je ovela lepsie bo snim maju skusenosti viaceri
 

DeletedUser1879

Hosť
je vidno, že za dobývanie tu sú samé logické argumenty :D
 

DeletedUser2435

Hosť
Dal som vzbura lebo keď tam bude dobývanie tak to podla mňa kopu hráčov určte ani nezapne...
 

DeletedUser

Hosť
jen bych poznamenal že vzpoura byla do hry zavedena, protože spousta hráčů nebyla schopna pochopit dobývání a místo útoků posílali do obsazovaných měst podpory. U dobývání musí útočník koordinovat jak útok, tak následně obranu, u vzpoury stačí jen útočit.
 

DeletedUser

Hosť
určite sa tiež prejavujú návyky:
Veľa ľudí začínalo na "starých" svetoch na dobývaní a nevedia pochopiť vzburu, lebo to je pre nich nové.
Ja som začínal na vzbure a radšej by som vzburu, lebo mi dobývanie ako "druhý spôsob" akosi nesedí.

Nové veci a spôsoby sa majú vždy problém ujať- ale treba tomu prísť len na chuť :)
 

DeletedUser1857

Hosť
Mám rád povstania, lebo si pri presných výpočtoch trochu hlavu ponamáham, čo väčšine deťom vadí :mad:
 

DeletedUser3132

Hosť
presne ak je mesto defnute utocnik si musi naplanovat utoky abe prerazil, ak to tam posle mirniks dirnyks tak si zaplave a ked nechce plavat bude pocitat ako aj ja na papier na celu stranu kedy co ma poslat aby neplaval a potom tu sedi cely den aby to tak aj poposielal ale ked to zacne vsetko v par minutach dopadat vtedy zistis aka to je zabava...

najhorsia vec na svete Iota bude ked deti dostanu kratky nocny bonus a dobyvanie vtedy sa cez noc budu preberat mesta
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore