trznica

DeletedUser

Hosť
ako je mozne ze kumne prichadza 100 dielov striebra za 1000 dielov kamenia ked maximalny pomer je mozny 1:3 ?????!!!!!
ved taku ponuku ani nieje mozne na trznicu umiestnit tak ako ju ten dotycny mohol prijat????
ak sa niekomu toto podary vysvetlit tak budem fakt vdacny mne nat tym zacina rozum stat:confused:
beznzvurg.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser19

Hosť
Keď vytváraš ponuku tak minimálny pomer nie je určený, pravdepodobne si sa sekol o nulu a za 1000 kameňa si žiadal 100 striebra. 1:3 je maximálny pomer takže za 1000 kameňa môžeš žiadať maximálne 3000 kusov inej suroviny.
dszhng.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser72

Hosť
NICE ponúka ;)
Také bych jí nepohrdla, hehe.

Mně naopak lidi píší, že jsem lichvář :D
Můj kurz 1 stříbro ku 3 kamenům se hráčům sice moc nelíbí, ale hojně moji nabídku využívají :)
 

DeletedUser

Hosť
Prosím vás mám otázku ohľadom trhoviska....nejde mi vybrať resp. zmeniť surovinu akú chcem ponúknuť/akú chcem ako základnú surovinu tam mám drevo za kameň no nejde to zmeniť keď myškou nadidem na ibrázok dreva/kameňa na chvíľku mi ukáže pod tým ostatné suroviny na výber ale akonáhle myškou pohnem zmizne to takže neviem ako to mám zmeniť pomôžte ak viete ako ďakujem :)
 

DeletedUser

Hosť
Ahoj Landern,
když klikneš na to dřevo/kámen/stříbrné mince, musíš to přidržet a následovně kliknout na to, co zrovna chceš (myslím tím tu surovinu), pokud na to klikneš a uhneš, tak to zmizí, jak jsi to psal.
 

DeletedUser

Hosť
aj tak nič keď držím myš na obrázku dreva/kamena tak mi tam ukazuje pod tým aj ostatné suroviny ale keď myškou pohnem mimo obrázku dreva/kamena zmizne to .....ani to pridrzanie nepomohlo :( a dakujem za odpoved :)
 

DeletedUser

Hosť
Jak zmačkneš na dřevo/kámen, objeví se ti pod tím obrázky a musíš to přidržet a kliknout na ty obrázky (něco z toho, co potřebuješ), nesmíš jinam posouvat mimo obrázku tu myš, prostě máš dřevo, pod tím máš stříbro a dej si pozor, aby jsi prostě mimo obrázky nevyšla, jinak to nepůjde...
 
Hore