Trirémy

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,
námořní boje dostávají zcela nový směr. Trirémy získaly obrovskou rychlost a silnější útok! Co si o tom myslíte?
 

DeletedUser3472

Hosť
hmm ak tak vylepšíte triremy tak to bude asi potom najpoužívanejšia jednotka..obrana 250 utok 250 na to sa nebude nič chytať
 

DeletedUser

Hosť
Píše se tam o ní něco? :p Ne, takže ano, zůstává. :)
 

DeletedUser3472

Hosť
aha na to som nepomyslel..hm ale pri dobývacom systeme to bude celkom dobrá jednotka aj tak
 

DeletedUser3213

Hosť
Pri dobývaní to bude dobrá jednotka, niečo ako voz ale pri vzbure to tak dobre nevidím ale tak nechajme sa prekvapiť určite sa bude veľa stavať
 

DeletedUser

Hosť
tak to bude velke ozivenie hry,,,,,triremy si inovaciu v utoku zasluzia,,,,tesim sa nato
 

DeletedUser

Hosť
Takže keď to prerátaš na populáciu, tak zas vyjde víťazne zápalka a biréma. Bude to však sila kontra rýchlosť, takže každý si ude môcť vybrať čo sa mu lepšie hodí.
 

DeletedUser

Hosť
a taky josu drazsi nez sirky ci ty bily lode :) a stavej se pomalejc takze furt tam bude dost proti ale jo urcite budou castejc vyuzivany nez dosud :)
 

DeletedUser

Hosť
hm keď sa im zvýši rýchlosť, a nebudú také pomalé viem si to dosť dobre predstaviť. Občas ich používam na útok a na obranu jednoznačne len birky, aj ked trirémy sú obojaké :D
 

DeletedUser

Hosť
Zápalná loď = 10 populácie
Biréma = 8 populácie
Spolu je to 18 populácie

Triréma = 16 populácie, takže je to na zváženie...
 

DeletedUser3830

Hosť
To je jedno ja som ich nastaval a ani ich nebudem ved nedaju sa pouzit v utuku a obrane v tom istom case
 

DeletedUser4034

Hosť
To je jedno ja som ich nastaval a ani ich nebudem ved nedaju sa pouzit v utuku a obrane v tom istom case

Ale vieš teraz budú mat takú istú silu ako birky a ZL .
To znamená že mesto budeš mať zároveň obranné a útočne + ešte zaberajú menej populácie ak sa to tak vezme
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja ich stavať možno aj budem ale určite si dám aj poistku, birky
Pretože ak vybijem všetky trirémy a potom pôjdu na mna útoky tak čím to ubránim ? :D
 

DeletedUser1525

Hosť
budu vyuzitelne univerzalne podobne ako koce u pechoty, pouvazujem nad ich zaradenim do mojho systemu
 

DeletedUser4452

Hosť
no to by boli super tie tritémy, len či to niekedy príde.. keď to bude ako so svetom mú tak sa načakáme..:))
 

DeletedUser4379

Hosť
Ja mám radšej Zl a trirémy majú strašne dlhú stavbu :) Cez noc z Volaním mora urobíte i 25 zl a trirém tak 17-18 a zl stojí 10 obyvatelov a triréma 15 takže urobíte cca 180 trirém a zl urobíte 260 takže zl u mňa na 101% vyhráva :)
 

DeletedUser3830

Hosť
Trirema je podla mna zbytocna jednotka ma trochu z toho a trochu z toho takze dokopy nic
 
Hore