Tlačidlo Zrušiť ochranu mesta

  • Zakladateľ témy Bojovník Z Kappy
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Je plno hráčov čo majú ochranu na nejakom svete 7 dní, ale chcú bojovať.

Návrh:
navrhujem to lebo mám z vlastných skúseností, že som chcel bojovať ale nemohol som. A spojenci mi nemohli poslať kúzla.

Na iných hrách sa dá v pohode zrušiť ochrana mesta, tak by som to navrhol aj tu

Podvádzanie:
nevidím ako by sa s tým dalo podvádzať.
 

DeletedUser

Hosť
Útočit můžeš, i když sám máš ochranu... a donutit cíl, aby si zrušil sám ochranu? Nemožné si myslím... takže za mě NE.
 

DeletedUser3606

Hosť
Myslím že to je celkom fajn nápad,viac hráčov by si ju zrušilo,už len preto aby mali BB
 

DeletedUser

Hosť
Ja len chcem bojovať ne čakať 7 dní kým mi skončí
 

DeletedUser4379

Hosť
Ale zober si to z tej druhej stránky pri ktorej to je absolutná blbosť. Hráč A si založí účet a vytvorí si spojenectvo ixypsillon a zruší si ochranu mesta ktorá sa nebude dať naspať. Hráč B založí spojenectvo ypsillonix a zverbuje polovicu tvojho ostrova k sebe a ty budeš mať len jedneho hráča. a štvrina ostrova nehrá. Všetci majú ochranu mesta okrem teba a oni na teba môžu útočiť čo hrdlo ráči a ked budeš chcieť obetovať útok nepustí ťa lebo hráč B má ochranu.
 

DeletedUser3213

Hosť
podľa mna je to totálna kravina, útočiť môžež tak čo viac chceš ? chceš aby na teba šli útoky ? načo to bude dobré
 

DeletedUser

Hosť
To je hlúposť. Keď niekoho dobyjú a dá si reštart tak povedzme že sa mu nepáči miesto kam ho to dalo a tak si zruší ochranu, reštartuje si účet a to bude robiť dokedy nenájde správne miesto. <--- toto je podvádzanie
Až ste nepochopili, reštartovať účet môžu len tí hráči ktorý nemajú začiatočnícku ochranu. Toto je v hre preto aby sa nemohla stať vec čo som napísal.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore