The Fighters

DeletedUser

Hosť
Ahoj,
Chcel by som vás pozvať do nášho spojenectva The Fighters. Prečo zrovna The Fighters ? Pretože je to prvé čo ma napadlo :p a dávalo to zmysel :), proste jednoduché, praktické a podľa mňa ľahko zapamätaťeľné.
Toto spojenectvo som založil kvôli tomu, pretože chcem aby si členovia nášho spojenectva pomáhali, bránili sa a komunikovali. Založil som ho tiež preto, pretože mám hru Grepolis rád a sám som ju aj pred niekoľkými rokmi hrával na servery BETA (To bol ešte starý design..). Mal som tam založené spojenectvo s názvom Kastle, ktoré bolo medzi top 50 (už si nepamätám presne). No neskôr nám ho dobylo silnejšie spojenectvo a všetci členovia sa presunuli do ich spojenectva alebo prestali hrávať na servery Beta (Ako aj ja). Neskôr som si povedal, že začnem hrávať znovu a že nemám čo stratiť. A tak som tu. Ale už by stačilo blbostí. :)
/S týmto spojenectvom by som chcel dosiahnuť niečo ako predtým. (Byť s ním aspoň v top 100)
Pravidlá ako sa dostať k nám do spojenectva ?! Nie sú skoro žiadne. Stačí byť slušný (aspoň keď niečo píšete), aktívny, pomáhať ostatným a vedieť sa dohodnúť, no proste vedieť spolupracovať :) .
Viem, že si poviete: "Je to noobske spojenectvo...", "Nič s tým nedosiahne!" alebo "To je oničom." . Ja to aj viem, ale k tomu aby bolo to spojenectvo dobré, silné a vedelo spolupracovať potrebujem Vás, hráčov a ľudí, ktorý sa pridajú. ;) Ak sa chcete pridať, napíšte sem alebo do hry. :) Ďakujem.
Peknú hru Vám praje XfighterX
Logo spojenectva:
Bez názvu-1.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4786

Hosť
Nechcem ťa sklamať ale robíš chybu,neviem prečo to chceš akurát na svete NU ktorý je už dávno rozbehnutý,skôr si to mal vyskúšať na svete Xí,a to že sa chceš dostať aspoň do TOP100 tak to je vidieť že si to dávno nehral už sa tu toho veľa zmenilo a grepolis dosť upadol teraz aj keď nechceš tak spojenectvo v pohode dostaneš do TOP20
 

DeletedUser

Hosť
tak tak :( nu je už rozbehnuté dlho sa tu neoplatí teraz začinať .. to radšej xi alebo si počkaj na nový svet ktorý pride za dva mesiace ?
 

DeletedUser3213

Hosť
Začni Xí, zas na prvého veľa strácať nebudeš a do TOP sa dostaneš ak si dobrý hráč, nič viac nič menej :)
 
Hore