Taverna sveta Nu

  • Zakladateľ témy majinko12123
  • Vytvorené

DeletedUser4786

Hosť
práve že to tam úpada,wasteland sa rozpadol Ostrovná aliancia sa na nič nezmôže a legends tam majú len pár dobrých hráčov tak že žiadne veľké boje nečakám
 

DeletedUser4786

Hosť
prečo na Hyperboree sa bojuje práve že viac než na niektorých iných svetoch
 

DeletedUser3213

Hosť
Na tom svete by som mal len útok, čo mi odpália to my odpália ale mesto mi nevezmu :D a ja im to vrátim
Nehrám tam ani by ma to nebavilo moc ale bola by to veľmi dobré
 

DeletedUser4786

Hosť
nemôžeš tam mať len útok lebo by si nič nenahral,jako chceš dobýjať mesta duchov ??
 

DeletedUser3213

Hosť
To je mierový svet, mestá sa tam zakladajú tak to by problém nebol dačo založiť
 

DeletedUser4786

Hosť
to je ale tvoja taktika by neuspela,pozri sa nato takto keby len zakladáš tak rastieš úplne pomalý preto tam každý skoro dobýja,keby si mal len útok niekto by si ťa od sledoval a by ťa vždycky úplne vyčistil jak by si mal len útočnú armu
 

DeletedUser3213

Hosť
Ale tak zle chápeš an svete Hyporbere sa nedá dobýjať, mestá sa tam dajú iba zakládať, každý rastie pomaly každý musí mesto vystaviať
 

DeletedUser4786

Hosť
ja chápem až moc dobre ale pochop hrám ten svet už dlho a mesta duchov sa tam dajú dobývať !!! a sú to normálne veľké 10 000 mesta a tie musíš 24 hodín brániť,odporučím zahrať a potom sudiť
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak to som nevedel, ale ako u mna zvykom býva, bránil by som offkou, a birky by som mal od kmena, dačo by som určite postavil ale nie zas až tak veľa

O tom som nevedel, to by som trochu deffky aj spravil :D
 

DeletedUser4786

Hosť
ved aj ja mám len par miest obranných na dobývanie aby som mal deffku
 

rapter6

Member
áno, ale neviem prečo tam ešte píše že tento svet sa uzavrie o 0 dní. Dnes skončil odpočet a svet sa mal uzavrieť, či? Naďalej sa dá ešte na svet prihlásiť a pod.
 

DeletedUser

Hosť
klasika.. je to obvyklé a nic nefunguje tak jak by mělo.. tož si užijte ještě pár chvil na světě:)
 
Hore