Taverna sveta Mu

DeletedUser4752

Hosť
Bránil si sa najlepšie ako to šlo ?
Mne zobrali jedno mestečko a od vtedy mám už pokoj.
 

Melancholik

Member
hej imperium a rebeli sa domňa pustili ale mam ešte 6 miest a kulturu na dalšich 7 takže horsa nato no hej snažil som sa dobýjať :)
 

DeletedUser

Hosť
Si mal ísť k nám ;) a inak majinko 5 miest je v tejto fáze hry máličko..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ale má ich teraz 6... A navyše je vodca nejakej ally, čiže by mu mali o to viac pomáhať...
 

DeletedUser1525

Hosť
hej imperium a rebeli sa domňa pustili ale mam ešte 6 miest a kulturu na dalšich 7 takže horsa nato no hej snažil som sa dobýjať :)

musim ho pochvalit, snazil sa, aj hradby ako zhavy staval - asi ja som ho nacal s mensou akciou a 1 vacsim mestom - potom sa uz horsie brani v ostatnych ked nema ani poriadnu obranu a spojko asi vacsina to tam ani nehra ...
 

DeletedUser

Hosť
My sme sa ho tiež na Iote pokúšali dobyť ale bol veľmi dobrý obranca a nakoniec išiel k nám myslím :D
 

Melancholik

Member
Takto sa mi to páči. Aj pochváliť sa viete.

no treba sa aj pochváliť :)

Justerfect jj staré dobré kráľovstvo nebeske prišiel som o 2 mesta a stal som sa obrancom dňa :) dik za pochvalu

matcho : no hej makal som do 2alebo 3 rána na hradbách ešte 2 zemetraska som dostal ráno takže hradby vysoko až tak neboli mohli byť na 15 + tie zapalky ťa museli veľmi hnevať nie?
 
Naposledy upravené :

DeletedUser1525

Hosť
hej stane sa, lacno som prisiel o jednu flotilu - mala byt lepsie schovana, na norskom som neustale schovaval vsetky zl - tam jeden madar fgabi nonstop cez noc posielal na slepo zl do pristavov, tam mi raz padlo naraz aj 500-600 zl schovanych u kamosa, hovori sa tomu riziko povolania
 

Melancholik

Member
no hej špehol som tvoje mesta a susedov pri meste kde si mal ol vravím si ked mmi stahuješ jaskynku tak musiš tam toho malo mať tak to išlo :)
 
Hore