Taktiky bojov + Generál

DeletedUser

Hosť
Koncept:
Toto sa volá taktiky bojov... Boli by to rôzne druhy ako zaútočiť alebo prebrať mesto... Bolo by to tak ako je teraz, že mám útok alebo dobitie ale pridali by sa tam ďaľšie...
Dôvod:
Rožšírenejšia bojová hra o druhy bojov...
Detaily:
Napríklad:
Obliehanie- Hráč pošle vojsko len preto aby zablokovalo cestu inému mestu- Obliehané mesto nemôže dostať podpory, ani si vojská v danom mesto cvičiť a nezarábajú sa mu suroviny... Na obliehanie si músí hráč pomocou Generála (nie toho v prémium ale ako jednotka nová čo by sa vytvorila) vytvoriť legiu ako vojsko, ktoré môže poslať na nejaké mesto, ktoré by obliehala... Obliehaný hráč si zruší obliehanie iba tak, že si pošle útok na armádu ktorá ho oblieha buď s toho mesta čo oblieha (protiútok) alebo z iného čo môže poslať aj niekto iný...
Vypálenie- Hráč proste pokradne suroviny hráčovi a jeho vojská zničia 5 náhodných budov... Takto by sa dali aj ničiť nepriateľské mestá, ktoré nik nechce dobiť a zavadzajú na ostrove... Hráči by ich jednoducho zničili do poslednej budovy...
Útok- Normálny útok len hráč vezme menej koristi a zničí pri tom všetky jednotky pri vypálení sa nezničia všetky nepriateľske jednotky lebo hráč chce zničiť a vyrabovať jeho mesto nie mu zničiť armu...
Námorná alebo pozemná bitka- Aby sa mohli lode alebo pozemné jednotky medzi sebou biť aj mimo miest... Keď hráč uvidí, že naňho ide útok nemusí len poslať kúzla naň, nech pošle rovno vojsko naproti aby si uchránil mesto no však keď mu to vojsko padne a nepriateľovi prežije hocí aj jedna jednotka tak budú pokračovať v ťažení na mesto...

Na tieto veci by sa hodili tie jednotky aby bolo vidieť ako som popísal v téme "Videnie vojsk" aby to bolo grafickejšie a lepšie ale nemusí to byť tak :)
Grafika:
Tu máte približný obrázok Generála a dva obrázky obliehania...
destruction_of_dacia_229.sized.jpg927879_20050907_790screen002.jpgrome-total-war-20040926100856287.jpg
Rovnováha:
Naruší to iba systém bojov a simulátor a kedže na to obliehanie bude treba Generála tak aj do kasarní jednu jednotku "Generál" - nie toho prémiového tento sa bude dať normálne skúmať v kasárňach a bude naň treba kasárne 15 a výskum :)
Podvádzanie:
Žiadne
Záver:
Toto obohatí hru o skvelú zábavu ak máte ešte niekto nejaký návrh na inú taktiku bojov napíšete prosím do komentárov :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
a bol by som rád keby, že sa niekto vyjadrí k tejto téme poriadne :)
 

DeletedUser

Hosť
No ti poviem na to. Nejako som to nečítal celé. Hneď od začiatku som vedel z akej hry si to prebral. Tú hru dobre poznám, hej dali by sa z nej prebrať tie veci, ale zároveň by to boli len samé kópie od iných tvorcov. I keď ja som pred pár dňami premýšľal nad jednotkou generál, podobne ako je v TW, ale zase len kópia, treba skôr niečo originálnejšie ako len okopírované.
 

DeletedUser

Hosť
vytváříš nám zcela nové hry:) to už není zlepšování grepu ale slepování několika her v jednu:)
 

DeletedUser

Hosť
no ved hej ale ked už vela veci povymyslanich do strategických hier a toto neni ani v jednoj online hre :) treba to hlavne rozlišovať na online a pc hry :)
 
Hore