Stará škola

  • Zakladateľ témy DeletedUser1023
  • Vytvorené

DeletedUser1023

Hosť
Zdarec ludia,

po 5 rokoch som len tak z nudi zavýtal sem na fórum a rád by som vedel kdo všetko tu ešte je zo "starej školy".


Mená ako SKIPI,SCOPE,SP333D,Viliam Dobyvatel,Lady žiarovka,YYY,cazzador,Black Templar a podobne.

Trocha nostalgia ma chitila ked som si prezeral svet alfa,beta,gama,správy a posty s mojími slávnymi gramatickými chybami :)

Ak tu je nekdo kdo by rad pokecal a zaspomínal ozvite sa :)
 

DeletedUser3132

Hosť
no neviem neviem či sa sem skipi zastavi aspon raz za cas :D ale lady by mohla ci? :D
 

DeletedUser1023

Hosť
Tak nejde len o tých ktorých som vypísal.Každy kdo hral alfu/betu/gammu a je stále tu na fórku kludne nech sa ozve.

Skor by som chcel pokecať o tom jak sa ta hra za tie roky rozvynula,ake to bolo pred tym čo bolo lepšie a zas naopak horšie.
 

DeletedUser3132

Hosť
ja som hral gamu a na forum zavitam len občas :) momentalne hram hyperboreu (alebo nejaky taky svet) a na neviem ktorom svete by si mohol nájsť aj "matcho"... :) ako sa zmenila hra? tka ak maš zlata takmer neobmedzene mnozstvo, nemas v hre ziadne problemi... urychlujes si stavby, vojsko vyrabas rychlejsie, kupujes suroviny za zlato, no proste vsetko :D
 

DeletedUser1720

Hosť
da sa hrat aj bez zlata ale musis tu byt skoro stale inak to nejde no je aj viacej bohov a vela eventov ktore kedysi neboli skoro vobec
 

DeletedUser1023

Hosť
Teba si tež pamatam, hlavne tu z fóra :) A jasne že sa da hrať aj bez zlata,napriklad ja hram bez zlata.Jedine čo zlatim je kapitan lebo ma nebaví furt klikať na tie rolnícke.

A hra sa za ten čas z mojho pohladu extremne zmenila.A to porovnávam už ked bol grepolis s revolučným updatom 2.0 .
Hlavne tie mýticke sa vtedy moc nepouživaly,ak mal nekdo 2-3 manty bol to frajer.

Teraz je normalne že má hráč aj 120-150 mant.
 

DeletedUser3132

Hosť
Tak, kedysi som bol na fore dost aktivny :eek: :D :D ale tie casy su uz prec.. uz sa mi ani nepaci to hrat, cakam len na koniec toho mieroveho sveta co hram, hracov ubuda je tam aktivnych len 453 hracov, snad to coskoro klesne a zrusia ho...

co sa tyka mantikorov, ja som mal aj na game jedno mesto full mantiikorov, ale stavial som ho podstatne dlhsie nez teraz.. teraz v rolnickych dedinach sa snazim najst zvysenie priazne a mam 2 mesta mantikorov :D
co sa tyka zlatiek, ani raz za 5,5 roka čo to hram som si zlatky nekupil :D obcas sa za vseliake somariny da "vyhrat" administrator na par tyzdnov zadarmo, nedavno neviem za co mi pripisali 100 zlatiek a az bude vhodna doba tak si dam admina :D
 

Melancholik

Member
No taká lamka ako ja je tu tiež a začínal som tiež na alfe čo si ani nepamätam poriadne lebo to som ani nemal net doma ešte vtedy :)

pred koľkými rokmi vlastne začala alfa?
 

DeletedUser6004

Hosť
Nazdar hoši mam novej nick no hraju to už siedmi rok a rozmýšľal som ísť na nový svet kto by išiel som ňou ?
 

DeletedUser6073

Hosť
Chcem sa opytat.. Ked hrac hra na jednom svete cez viacej uctov je to proti pravidlam. Ako sa to da nahlasit ?? Dakujem za info :)
 

DeletedUser6004

Hosť
Je to proti pravidlám no len v tom prípade ak nemáš zdielanie internetových pripojení ak to máš tak spravené nič sa nedeje a hráť môžeš no ak nie je možne dostať za to ban
 

DeletedUser6073

Hosť
Dakujem ale nemyslel som to na seba. Mam podozrenie na jedneho hraca aneviem ako to ma ci to ma cez zdielane alebo nie. Kde sa da na neho poslat staznost ?
 
Hore