Spojenectvo

DeletedUser3690

Hosť
Zdravím. Týmto vám oznamujem, že založím novú alianciu na svete MU.
Aliancia ktorá bude vzdorovať hlúposti a naivite.
Rozhodne si myslím, že ak nebudem v špičke, tak sa tam budem chcieť dravo predrať....
Samozrejme, som si istý, že vy nám k tomu dopomôžete....

Nebudem vám tu sľubovať miesta, tie si musíte zaslúžiť, nebudem vám tu sľubovať pečené diviaky a ďatle máčané v mede,
no sľubujem vám, že sa zabavíte, a že za patričnú snahu budete odmenení.

Takže ak to s nami chcete skúsiť, stačí mi napísať.....čo sa týka mojich vodcovských skúseností, tu máte v krátkosti moj grepo - životopis

Hrať som začal na Alfe, kde som mal svoje prvé spojenectvo. Avšak z osobných dôvodov som musel prestať.
Ku grepolisu som sa znovu dostal na ete, odkiaľ sme sa presunuli na thetu.....(môj zlatý vek) teraz si tam v pokoji dožívam a hrám na lambde....skúšal som i iné svety...no nebavili ma.....
celkovo vám môžem povedať, že som stratil 1 mesto (na lambde) a to kvôli tomu že na mňa šlo moc útokov, a práve som vymenil alianciu, tak som ich nechcel obťažovať.....inak som mestá strácal len na svetoch kde som skončil....



Budeme sa orientovať na juhovýchode....bud dostanete pozvánku, alebo ak budete rýchlejší ako ja, tak si hned supnite juhovýchod....

Som si istý, že sa vám v našej ally bude páčiť, často usporiadame súťaže, atď...

A na záver, nikoho k nám nenútim ísť, je mi jedno, čo na toto povedia iný....svoj význam to splnilo, a odovzdalo to môj odkaz.....

Názov sa vymyslí.....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4034

Hosť
Timoteus pls posli mi spravu chcem sa na niecom dohodnut
 

DeletedUser4332

Hosť
no mozno sem nakuknem,ked bude cas a prijatelna rychlost. cize 3 :)
 
Hore