Spojenectvo templars

DeletedUser

Hosť
Ahojte spojenectvo templars malo veľmi veľké uspechy tak neváhajte a pridajte sa k nam už sme 5 zatial aj s kamošmi a chto sa chce pridať?

Bližšie informácie o spojenectve
Názov: Templars
Svetová strana juhovýchod kto sa pridá?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ved bit najsilnejsi uz sme mali vela uspechov a ako sa budes volatr na grepolise ?
 

DeletedUser

Hosť
Duso456...Meno si nemenim...A neskor ked sa tu vikristalizuje...mohol by sombit diplomat/neborak ?
Si na bete? Pokecame/dohodneme sa
 

DeletedUser

Hosť
váu tak delta ešte nezačala a ty máš už nábor do spojka? :confused:
 

DeletedUser

Hosť
jeden deň je nič?
za jeden deň môžeš prísť o mesto, 2 mestá atď
a inak neboli zverejnené ani údaje o delte...

ale dobre už prestaňme s touto debatou a bavte sa o spojku...
 

DeletedUser

Hosť
hej mozes bit diplomat aj naborar ytakze na juhovychode ok?
 

DeletedUser

Hosť
Ok,...
Mam mensi navrh-ZIADNA AKADEMIA-BUD IDE...ALEBO NIE...KED NIEJE PRIPRAVENY NECH SA ZLEPSI
 

DeletedUser19

Hosť
Ak by som aj na nový svet išiel tak vždy čakám, kým sa ukáže ktorá aliancia stojí za to. Nechcem ti brať ilúzie ale väčšina aliancii s podobným spôsobom náboru dlho nevydrží. Pýtal som sa ešte na tie úspechy, ktoré si spomínal.
 

DeletedUser

Hosť
ved uspechy že sme bolina 1 mieste na kontinente skoro stale a celkovo piaty
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte spojenectvo templars malo veľmi veľké uspechy tak neváhajte a pridajte sa k nam už sme 5 zatial aj s kamošmi a chto sa chce pridať?

Bližšie informácie o spojenectve
Názov: Templars
Svetová strana juhovýchod kto sa pridá?
Tak ja som na svete Gama v spolku Templári, Templars je po anglicky. templári, išla by som do sveta delta, len mám veľký problém.. ako to chceš viesť, keď ani neovládaš gramatiku, a jedno som sa naučila kto nevie písať, nikto k nemu nepôjde.
 

DeletedUser

Hosť
ok budem písať bezchybne pôjdeš kunám ?ja niesom zvyknutý na mekčene pojdeš?
 
Hore