spojenectvo - !Only for fun!

  • Zakladateľ témy DeletedUser3947
  • Vytvorené

DeletedUser3947

Hosť
Zdravím bojovníci,

Ja a môj kamarát Slyther sme sa rozhodli znova zapojiť do grepolisu a vytvoriť vlastné spojenectvo na svete Nu.

Hru grepolis už hráme zopár rokov s prestávkami. Hrali sme už viacej svetov, mňa možno niektorý hráči poznajú zo sveta Iota alebo Eta. V tomto svete Nu sme sa rozhodli vytvoriť vlastné spojenectvo. Čo sa týka skúseností s vedením, skúšali sme to už pár krát, dosiahli sme aj úspechy ale nedostatok času nás vždy prinútil ukončiť to. No teraz to vezmeme s kľudom, ideme si zahrať pre zábavu. Názov je dočasne "Only for fun" (môže byť zmenený, názov nie je dôležitý) pretože si prichádzame na tento svet užiť a zabaviť sa.

V tomto svete by som chcel vytvoriť spojenectvo pre skúsených hráčov, ktorý sa prichádzajú na grep odreagovať a zabaviť sa :). Skúsenosti, to je aj podmienka vstupu. Keď nás bude 10, tak nech, ale chceme tu viac menej len hráčov, ktorí to vedia hrať. No pár krát môžme urobiť výnimku a zobrať nováčikov, ale to iba v takom prípade, že skúsenosti nahradia veľkou aktivitou a chuťou učiť sa.


Naše spojenectvo bude orientované na JZ


Ak máte záujem stať sa členom spojenectva, poprípade vedenia, napíšte mne do ss na svete Mu alebo na e-mail vloh.palantir@gmail.com alebo najjednoduchšie, sem do témy :)

informácie budem časom pridávať
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Cawte, takže ja som druhý zakladateľ. Na grepolise som hral viac svetov, no na ktorých som potom musel skončiť.
Hral som podobne internetove hry na ktorých sa mi dari tiež.
Tu sme sa spoločne s bari123456789 založiť spojenectvo, dúfam že sa to rozbehne.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore