Spojenectvo - CATERPILLARS

  • Zakladateľ témy DeletedUser4034
  • Vytvorené

DeletedUser4034

Hosť
dssad.jpg




Sme spojenectvo húseníc.

Sme nový spolok plný starých hráčov. Veteráni ktorý sa nezastavia pred ničím. Radi vo svojich radoch
uvítame nových hráčov aby nám pomohli , dostať sa na vrchol.

Berieme medzi seba skúsených hráčov .

Vedie spolku:
- Dominius Sanctus
- kobistar111

-svetová strana:

SEVERO-ZÁPAD

Voľné miesta:
1. vodca
3. senátory

erb spojenectva:
CHalapeňo.jpeg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to je pravda len čo začn
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3008

Hosť
ja mam z Kappi prve miesta aj z oceanu aj z celeho sveta aj v utocnych bodoch kto ten svet hral tak o mne urcite pocul ale potom som to musel prestat hrat rodine dovody alebo ako vedsina z tade na naliehanie manzeliek a frajeriek ked som skoncil bol som prvy skoncil som pri 870 000 bodoch
 

DeletedUser4034

Hosť
na to sa pamätám veľmi dobre ubiko :D
Tvoje mestá šli na dračku .....
To ja som skončil asi mesiac po tebe ale mám info že je to najlepšie rozohraný svet s najlepšími nastavenia a začali vládnuť dve veľmoci : SOLDIERS OF WASTERLAN a spol. A LAYDIBIRDS a spol ...
 

DeletedUser2745

Hosť
ak by som mohol , možno sa k vám pridám :) určite nie som nejaký ultra mega hráč , ale asi nie som najhorší :) čo to odohrané mám , od sveta Epsilon , ktorý bol môj prvý , som dosiahol 120 000 bodov , čo je na nováčika myslím dosť :D . môj druhý úspešný svet je Theta , kde mám ocenenia za 3 postavené divy sveta :D . moje +(možno - pre niekoho) je , že sa viac sústreďujem na obranu. a preto , keď som aktívne hral mi nepadlo ani jedno mesto :D ... určite pôjdem na SZ , no ešte neviem do akého spojenectva :D
 

DeletedUser

Hosť
na to sa pamätám veľmi dobre ubiko :D
Tvoje mestá šli na dračku .....
To ja som skončil asi mesiac po tebe ale mám info že je to najlepšie rozohraný svet s najlepšími nastavenia a začali vládnuť dve veľmoci : SOLDIERS OF WASTERLAN a spol. A LAYDIBIRDS a spol ...

SoW riadil jurometall?
 

DeletedUser4452

Hosť
na to sa pamätám veľmi dobre ubiko :D
Tvoje mestá šli na dračku .....
To ja som skončil asi mesiac po tebe ale mám info že je to najlepšie rozohraný svet s najlepšími nastavenia a začali vládnuť dve veľmoci : SOLDIERS OF WASTERLAN a spol. A LAYDIBIRDS a spol ...

už sa to mení..:)) nastáva čas PRL!!! :D
 

DeletedUser3008

Hosť
keby ma nezradil jeden clovek kvoly ktoremu som to hral Deštruktor tak teraz je vsetko uplne ine a hlavne by to tam vyzeralo uplne inaksie mi dvaja kym sme boli spolu tak sa nas odvazili napadnut len cele ally aj to sa im vsak nepodarilo ani raz a boli somna uz zufali a po rozpade nasej ally boli v Ladybirs taky nasraty na mna ze ma nechceli ani prijat ku sebe bol som prilis dobry pre nych heeeee
 

DeletedUser

Hosť
tak to si borec :) ja na CZ Lambde nemám sice 800 000 bodov ale zato mám 80 000 :)
 

DeletedUser

Hosť
ubiko..."starý známy"

ja mam z Kappi prve miesta aj z oceanu aj z celeho sveta aj v utocnych bodoch kto ten svet hral tak o mne urcite pocul ale potom som to musel prestat hrat rodine dovody alebo ako vedsina z tade na naliehanie manzeliek a frajeriek ked som skoncil bol som prvy skoncil som pri 870 000 bodoch

lol....;)

mne podkopeš nohy, a komu si veril ich podkopal tebe tomu sa povie spravodlivosť jak sviňa :cool:

nerob zas zo seba hrdinu ubiko :D

Apokalypso:

Moje začiatky ešte na Bete v ally CHOAS po boku skipiho(Miro) a kleo26....

Kappa (necelých 300 000 bodov po 2-3 mesiacoch asi neviem presne - Sieň slávy) - podkopnuté nohy od svojej ally na čele s ubikom a Deštruktorom alias nagas ktprý prebral jeho účet
Lambda (okolo 250 000 cca. bodov mesiac aj niečo hracieho času) - podkopnuté nohy zas od svojej ally :p...nevedeli zniesť objektívnu kritiku že majú aj oni pomáhať a nie len čakať niečo odo mňa :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4300

Hosť
aaa kappa zacas som hraval no prilis skoro som si vivolal vojnu s jednym spojkom skoda ze ja som bol sam... :D no potom ma prehovoril este kamarat zo SOLDIERS a hral som este chvilu ale Theta s divmi mi ti zakazala :D a inac wirtuoz drzim palce ;)
 
Hore