SPOJENECTVO-Čierna garda

DeletedUser1900

Hosť
TAKZE KEDZE SA OTVARA NOVY SVET AKO INAC MUSIME TAM BYT AJ My.....


Nazov spojenectva bude:Čierna garda


Zakladatel: Demones,Moriak IV
Vodca: D.K.,
Naborar:kazdy zo spojenectva
prava sa udeluju podla bodov a aktinovsti tak ak viete hrat PRIDAJTE SA K NAM ....NASE SPOJENECTVO BOLO NA DELTE velkomoravsky draci lenze sme sa spojili s ==300== tak zaniklo ale boli sme v top 15.
SVET ALFA : TAK TU NAJVIAC HRAJEME .... Najvecsi od nas ma 50.000 BODOV NA ALFE...
KTO SA PRIDA K NAM.... NEOLUTUJE SKUSTE noo...



CLENOVIA SPOJENECTVA:58 zatial... KTO SA CHCE PRIDAT NECH NAPISE TU ALEBO CEZ SPRAVU na svetoch alfa,beta,delta,radi vas prijmemem


Prajem prijemnu zabavu pri hre ...s pozdravom MORIAK IV​

PRIDAJTE SA!!! povinne


SVETOVA STRANA Severozapad - ale sa ešte upresni-kto chce nech sa prida uz zajtra

IDE NAM O DOBRE MENO,spolupracu,atd.nase spojenectvo sa bude rozvijat a viem vam uz teraz povedat ze sa nerozpadne na 100% ak chcete pridajte sa ... od zaciatku berieme mnoho hracov ale postupom casu nikoho kvoli spehom a podobne ... ciel spojenectva je byt top 10 ..... tak pridajte sa ak chcete spolu dokazeme viac .... spolocne sme silnejsi tesim sa na vzajomnu spolupracu a navas o vsetkom sa bude uz na fore spojenectva hlasovat diskutovat ci ide o profil alebo vlajku BUDE TAM DEMOKRACIA.... A DOBRE OPRAVNENIA
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nechcem sa vám do toho starať, ale nehádajte sa tu kto je väčšia lamka, hej??
ste off topic :D

:connie::connie:
 

DeletedUser

Hosť
hej moriacik asi je logicke ze alfu nehram ak si si nevsimol :D v delte som na 12-tej priecke .. tak asi tolko
 

DeletedUser1900

Hosť
hej moriacik asi je logicke ze alfu nehram ak si si nevsimol :D v delte som na 12-tej priecke .. tak asi tolko


:D jalec .... :D otom by som vedel vela rozpravat jalcek :D... noa delta je rychly svet ale ja by som ta chcel vidiet na alfe. .... zeby si mal tolko skus hrat na real pomalom svete a tam sa vymakaj a nie na delte co mam strieborna bana na 20 a mi tazi 400 to co je ?? a co sa vlastne staras
 

DeletedUser

Hosť
Hej toto je nábor do spojenectva a nie diskusia vybavte si to v hostinci alebo kde... teda ak vám záleží na tej vašej garde...
 

DeletedUser1900

Hosť
PROSIM VSETKYCH HRACOV ABY SEM PISALI KOMENTARE AK SA CHCU PRIDAT :D dakujem za pochopenie
 

DeletedUser1900

Hosť
delta je len o trochu rychlejsia ako alfa moriacik :D

o trochu ??? :D teraz som sa zasmial .... tak zo sochou boha a 12 chram mi tazi 10 priazne za hodku

na delte



a na alfe

mi zo sochou boha a na 25 chrame tazi 7,5 a to je na max chram ale iba o trochu rychlejsia :D.. ..prepacte ale podla mna nemate pravdu :D ale nechajte tak :D::D
 

DeletedUser

Hosť
omg

vi tu mate 12sprav na delte ste boli v top15 no a Bohovia Olympu su KoH ti boli 3 a pak zanikli ..
 
Hore