Sorkizmus

DeletedUser

Hosť
V skratke, sorkizmus je umelecký štýl založený na abstraktnom vnímaní jednoduchých ignolomeratických prvkov zosekventovaných jednotlivo v rade usporiadaných trigonometrických vecí, ktoré sa nedajú všimnúť voľným okom. Rád by som Vám predstavil moje umelecká diela, ktoré budem časom dopĺňať. :D
Moje prvé dielo má názov "Bezhranatá kocka", keďže na prvý pohľad Vám to kocku pripomínať nebude, a určite si poviete že je to jasná kružnica, BUDETE sa mýliť, najprv musíte pochopiť o čom ten obrázok hovorí, čo ním vlastne chcem vyjadriť a až potom pochopíte čo je to umenie :D :D

Celé GoF vie že ja SOrky, som veľmi veľký umelec a taktiež vyznávač absraktného umenie, a za pomoci môjho večného 40%, a 12% kamaráta dokážem vykúzliť aj niečo také...

K tomuto dielu ma inšpiroval, môj večný kamarát LancelotSVK :D

Bezhranatá kocka:

85975749615283851534.jpg


Poprosil by som povšimnite si všetky detaily, ktorých pravdaže vôbec nie je málo, a pokúste sa pochopiť čo v sebe skrýva tento obrázok :D :D

Dokedy to budete robiť, tak ja budem aj s percentnými kamarátmi pracovať na ďalšom :D :D :D (Garenko no povec či nesom machééér ??:)

Obraz bez obrazu:

Na toto dielo som sa inšpiroval sám a bez alkoholu. Je to obraz bez obrazu, ktorý znázorňuje, smútok a samotu . :D Je tam hlboký zmysel, len ho treba pochopiť, predstavte si že ten obraz ste Vy, a pokúste sa do ňho vžiť, sám, nikde nič nikoho .. :(

39592141642123328750.jpg


Samozrejme nekopírovať, kto ho chce, tak zacalovať za ňho aspoň 10 000 eury :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Úžasné, ale tá farebná kompozícia - na tom by si mal ešte popracovať ... :)-
 

DeletedUser

Hosť
Ja viem .. Dneska v noci dávam ďalšie dielo na fórko :D lebo idem vonku na "pivko" :D ta som zvedavý čo vykúzlim :D
 
Hore