Socha boha

DeletedUser

Hosť
sqrt(Úroveň chrámu+5)*1,0 (ak máš veľkňažku 1,5)

Socha dáva bonus ako keby si mal chrám postavený o 5 úrovni naviac čiže +5 :)
sqrt = Odmocnina
 

DeletedUser

Hosť
skinny mas to aj overene? mne to vobec nevychadza mam tam rozdiel cca 1 priazen za hodinu oproti realu
 

DeletedUser

Hosť
ja som ten bonus zaokruhlil dolu ale v reale mam menej priazne a nie viac(nato by som sa nestazoval:D)
 

DeletedUser

Hosť
v jednej dedine chram 12 +socha boha
v druhej na 15 + socha boha
vcera mi skoncila velknazka,som si vsimol ze v dedine s vacsim chramom mam mensi bonus zo sochy boha
 

DeletedUser

Hosť
v jednej dedine chram 12 +socha boha
v druhej na 15 + socha boha
vcera mi skoncila velknazka,som si vsimol ze v dedine s vacsim chramom mam mensi bonus zo sochy boha

Ak máš v obidvoch rovnakého boha tak:
sqrt(12+5+15+5) = 6.08

ak nie tak:
sqrt(12+5) = 4.12
sqrt(15+5) = 4.47
 

DeletedUser

Hosť
napisem to rovno
je to svet beta vysledne priazne mam pre uroven 12....8,2 za hodinu a pre uroven 15.....8,9 za hodinu
kazde mesto iny boh,v obidvoch mestach socha boha
 

DeletedUser

Hosť
Skôr si mal povedať že beta :D tam je 2x rýchlejšie :D
sqrt(12+5)*2 = 8.24 = 8.2
sqrt(15+5)*2 = 8.94 = 8.9
 

DeletedUser

Hosť
Mám chrám 19 a 15 + knažka

Pri tej 15
sqrt(15)*2*1.5 = 11.61 a ukazuje 11.6

Ale pri 19
sqrt(19)*2*1.5 = 13.07 Píše mi 13.4

Prečo to tak blbne? Je to tým, že raz mi ten chrám zostrelili bleskom?


Hmmmm... Blesk zničí len úroveň ale produkcia zostane? a keď mi zostrelia 2x chrám a dám si to na 20 tak to budem mať ako keby som mal 22....... Ja chcem byť bleskovaný :D :) :D :) :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Ako zrusim sochu boha.... myslel som ze mozem mat aj vezu aj sochu ale asi nie. Poradte ako ju zrusim .. dakujem.
 

DeletedUser

Hosť
V prvom meste mám chrám a sochu boha.... zvýši mi produkciu priazňe v prvom meste keď v druhom meste postavím ďalšiu sochu boha ?
 

DeletedUser19

Hosť
Každá socha ti produkciu zvýši akoby si mal v danom meste o 5 úrovní vyšší chrám.
 

DeletedUser19

Hosť
Priazeň sa zvyšuje pre obe mestá rovnako (keď máš rovnakého boha). Keď máš bohov rozdielnych tak je jasné že sa ti v prvom nenavýši.
 
Hore