Slovenská Olympia

DeletedUser

Hosť
Ahojte niektorý už istie viete ,že má byť nový svet s názvom Eta .Volám sa CHULIGÁN ! Som už skusenejší hráč grepo. MoŽete ma poznať z inych svetov napr. alfi kde som sa wolal EDGE !(alfu už nehrám !!) Andrej-17 ktorého tiež možete poznať s iných svetov je skúseny hráč ! Chceli by sme spolu zaloŽiť alianciu s Názvom Slovenská Olympia. Názov dočasný ak máte niekto lepši návrh kludne ho sem napíšte. Viedli sme spolu už zopár alianci a boli sme zohraný tým kde sme si rozumeli ! A preto všetkých hračov ktorý sa chcú k nám pridať do aliancie Slovenská Olympia (Olympia, Grécko , miesto starovekých olympijských hier) aby nám dali čo najskôr wedieť že sa knám chcu pridať !!! .Budem rád že sa k nám pridá čo najviac členou a vytvoríme super alianciu od začiatku. Pre nábor píšte hráčom Chuligán a Andrej-17. Nezabudnite napísať aké tam budete mať meno. Hladáme skusenejších hráčov , možu k nám do aliancie vstúpiť aj nováčikovia radi ich zaučíme :) . Hladáme skupinku hráčov ktorý budú aktívny (minimalne 1 krad za den ) . Hlavné je aby sme spolu spolupracowali nepotrebujeme mať w ali. 100 členow a same lami ktore nespolupracuju a niesu aktivny na fore !!! Preto chceme wytworiť skupinu silných hráčow ktory snami budu dobre spolupracovať a rozumieť si ! a budú aktívny ! samozrejme silný bojovníci :) Chceme wytworiť silnú alianciu! a dokázať niečo ! S pozdravom CHULIGÁN :) takže Boju zdar :)

Pre tých ktorý sa k nám chcú pridať :
Keď sa prihlasíte 1 krát na swet eta tak sa dajte na SEVEROVÝCHOD !

Ak sa chcete k nám pridať tak komentujte tento príspevok a napíšte svoje meno ako sa budete volať na svete Eta !!!

Ak v texte som napísal neaké preklepi alebo som doplietol text tak mi to prepáčte lebo som napoli zaspatý :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1810

Hosť
Zdieľam tvoj názor Darddy :) inak, niekto mi povedal, že na Etu sa bude sťahovať aj CHAOS.. je to pravda? :confused:
 

DeletedUser

Hosť
Chaos sa sťahowal zatial na kazdy swet :D takze myslim ze sa budu stahowat aj na etu :D

Darddy - ty by si išiel do našho spojenectwa ?
zabijak11 a ty by si šiel ?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser19

Hosť
Chaos sa sťahowal zatial na kazdy swet :D takze myslim ze sa budu stahowat aj na etu :D

Možno je chaos na každom svete, ten pravý je však iba na Bete. Na Gamme bol tiež chaos s pravými zakladateľmi, ten však skončil a všetky ostatné chaosy sú iba kópie. Ani na Etu sa nechystáme, nevylučujem však že tam nebudú nejakí naši hráči.
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja sa newyznam do ali. Chaos len wiem ze na kazdom swete ich bolo minimalne 5:D
 

DeletedUser

Hosť
Vážení, opět, diskuzi o světě Eta směřujte do Kavárny, ne sem!
 

DeletedUser1810

Hosť
S moc ľuďmi si dopredu neni dohodnutý :p veď, kto sa pridá ten sa pridá.. uvidíš, že v hre ti ešte nejaký hráči napíšu, nemusíš všetko riešiť cez Externé..
 

DeletedUser

Hosť
okej daj sa na SV ok ? a ako sa tam budeš wolať takto isto?

Aliancia sa prawdepodobne premenuje na *Čierny Jastraby* ostatne ostawa dajte sa na SV !!!
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore