Simulátor

DeletedUser

Hosť
Včera som sa rozhodol ,že preberiem Mesto Duchov. Do simulátora som zadal počet svojich jednotiek a OL a tiež jednotky ktoré ešte boli v tamtom meste. Mal tam 100 birém ,keď som dal vysimulovať ukázalo mi ,že OL prejde cez nich. Mám tomu veriť alebo mi tie birémy zničia OL?To mesto duchov je na mojom vlastnom ostrove.
 

DeletedUser

Hosť
to je logické ,ale keď tam pôjde čisto iba OL prejde ? V simulátore mi ukázalo že ju nezničia
 

DeletedUser

Hosť
Čisto OL nemôžeš poslať ak sa nemýlim
Musíš poslať aj nejakých vojakov

Ale čisto teoreticky keby si poslal len OL tak ti ju zničí
 

DeletedUser19

Hosť
V simulátore ti osídľovačka nikdy nepadne, kebyže ju pošleš samotnú (s minimom vojska) tak ti ju birémy určite zničia
 

DeletedUser

Hosť
Ano skús sa pohrať so simulátorom a zistíš že OL v ňom nepadá čo by sa s pribúdajucími updatemi mohlo zmeniť no uvidí sa ;)

V každom prípade pokiaľ ti simulátor ukáže že prerazia tvoje lode a to buď útočné(ktoré je oveľa výhodnejšie poslať do útoku) alebo obranné že ti ich obranca všetky nezničí ...OL určite nepadne...
Ak prerazíš aj pešiu obranu začne sa osídľovanie ak jeho obrana za hradbami bude silnejšia tak vojaci umrú ale Osídľovačka to prežije a vráti sa ti domov
 
Hore