sandokan555 vs. kaloperus

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser1554

Hosť
oficialne vyzyvam hraca kaloperus na 1 vs. 1 do resetu druheho hraca uctu.

kedze som opustil byvale spojenectvo tento hrac poslal na mna utoky .. predtym na to odvahu nemal asi.

pravidla su jednduche .. utocime na seba bez pomoci inych hracov , to sa tyka aj podpor ..hraj sam za seba a ukaz ze to dokazes ...

hoci neverim ze by hrac Renegates mal aj nejaku cest ..

cakam odpoved ci to akceptujes alebo sa rovno vzdavas.

hrac kaloperus neakceptoval 1 vs. 1 ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5366

Hosť
si smiešny pozri sa koľko máš ty miest a bodov a koľko on..
 

DeletedUser5181

Hosť
no keď si slabší začína do silnejšieho prečo by silnejší nemohol zabrdnúť do slabšieho ?
potom sa každý vyhovára :)
 

DeletedUser

Hosť
trúsiš tu na naše spojko, pritom hráme sami proti celému svetu... hráš sa na frajera a snažíš sa ísť 1vs 1 proti hráčovi čo má pár bodov... si fakt hrdina, radšej resetni
 

DeletedUser5181

Hosť
Vercinegtorix ako keby ste nemali pakt s tatarkami:))))
 

DeletedUser

Hosť
myslím si, že do veci až tak dobre nevidíš... sú asi jediný čo na nás neútočia :D
 

DeletedUser5181

Hosť
my sme jediní čo na vás útočia, alebo sa mýlim? nemáte okolo seba iných nepriateľov
 

DeletedUser

Hosť
tak sa asi mýliš... vy, immo, obe légie a kartári... iných okrem tartatosu naštastie okolo seba nemáme aby si aj oni udreli...
 

DeletedUser1554

Hosť
pozri on zautocil na mna ani som nepozeral kolko bodov ma .. kym som bol v Immortals tak neposlal ani jediny utok zrazu ked som odisiel poslal 6 utokov , tak som mu dal sancu na to aby dokazal ze vie hrat ..odmietol .. Vercinegtorix neviem o co ti ide vela reci mas skor ty a s tou ctou je to pravda kedze ste banda zradcov ... a to ti kludne dokazem prestupmi vasich ludi. Renegates je zozbierany odpad zo sveta Rho ... nic viac nic menej proste najvacsi zbabelci a chrapuni ...
 

DeletedUser

Hosť
ja narozdiel od väčšiny hráčou toho sveta stojím celý čas na jednej strane a stále som bol proti Immo aj flákačom... stále na jednej strane aj ked sa kedlubny rozpadli, lebo polka prezliekla dres a bol som u šošonov... A čo sme asi tak mali robiť, keď nekompetentný šli k flákačom? Však skoro celé more 55 teda hráči z kedlubenu aj od šošonov boli vlastne bez kmena? mali sme sa nechať všetci rozobrať? Aspoň prišiel Noro a dal nám šancu hrať ďalej... a to že hráči prešli od vás do Renegades je len a len vaša chyba, lebo keby boli u vás spokojní tak by nikdy neprešli... a všetci sa sťažovali na "skvelé" vedenie... takže tak
A to s tou cťou je smerované hráčom čo zutekali k Legii...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Takže chlapci, takéto veci si riešte v hre a nie tu, neťahajte nám tu vaše problémy, ktoré nemajú vôbec nič spoločné s fórom. ak sa chcete hádať, pokojne, ale nie na tomto fóre.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore