rychlost vojáků

preferovaná/é rychlost/i vojáků


  • Celkový počet hlasujúcich
    71
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak můžete hlasovat o rychlosti vojáků, anketa je nezávazná, a výsledek nemusí odpovídat skutečně nastavené hodnotě.
Můžete dát i více možností:)
 

DeletedUser

Hosť
To aj ja :) pocitaj s tym ze nase poziadavky sa splnia mozno na 20 percent :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1824

Hosť
Aj tie 20% budú rozhodovať......niekomu nebude pasovať napr. vzbura ale zasa dobývanie mu neprekáža.Pokiaľ to hráčovi nesadne napr. na morálke,že on ju nechce a keby bola tak to nechce hrať tak aj tie 20% pomôžu k tomu aby hral :)
 

DeletedUser5297

Hosť
V dobe, kedy už aplikácie ovládli tuto hru malá rýchlosť nemá moc "využitie! :)
ale skúsil by som 5.
 

DeletedUser4999

Hosť
píšete tu, že chcete hrať rýchlosť 3 a viac, ale kto z Vás v prípade, že ten svet s takými rýchlosťami spustia aj bude reálne hrať ??? Čím vyššia rýchlosť hry, tým väčšia časová náročnosť pre hráča.

"V dobe, kedy už aplikácie ovládli tuto hru"... - aplikácia ti neumožňuje ovládať hru ani z polovice tak dobre ako prehliadač
 

DeletedUser3139

Hosť
no ja mam windows v telefone tak viem o tom pochybovať :D
3/3+ a stary system inak už na sk hrať nebudem nikdy lebo už mam tendenciu totalne skončiť lebo mi to bere strašne vela volneho času čo by som mohol aj lepšie zhodnotiť
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5306

Hosť
určite 5 to mám radšej aj keď 4 tiež neni zlé :) ale fakt radšej 5 ^^
 

DeletedUser5297

Hosť
narážal som len na to, že za pc niesi tak často ako na mobile, ktorý máš skoro stále zo sebou.
a to základné ti ta apka poskytne.
myslim si, že čas ktorý stráviš pri grepolise sa pri väčšej rýchlosti skôr zmenší ako zväčší.
 

rapter6

Member
Rýchlosť 3 je najlepšie či už pri rýchlosti vojakoch alebo rýchlosti sveta, pretože:
Rýchlosť 1-2 je pre tých, ktorí nie sú až tak často na grepolise, alebo nemajú na neho toľko času
Rýchlosť 4-5 je skoro pre závislákov pretože je to veľmi rýchle a to by si tu musel byť každú hodinu, aby si nemal plné sklady a pod.
A rýchlosť 3- ani nie rýchla, ani nie pomalá:) Taká akurát:)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore