Rychlost světa

Rychlost světa


  • Celkový počet hlasujúcich
    105
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nechcem vám veľmi radiť lebo vy viete čo je pre nás najlepšie ale ak spravíte svet eta podľa mňa by mala biť najlepšia zo všetkých ktoré ste do teraz vytvorili, tým chcem povedať že by ste sa mali za každým prekonávať. Keď je niekde niečo nove každý to chce skúsiť ale ak je všetko všade rovnaké je to dosť ako nuda, lebo sa tam nedá nič nove ani vytvoriť a ani sa nedá od toho nič nove čakať.

To je odo mňa všetko dúfam že som vás nijak neurazil a snáď si zoberiete moju radu k srdcu :)

nech sa vám darí v hre evil666
 

DeletedUser

Hosť
len vieš rýchlosť 3 je dosť a ludia ako ja ju nemusia stíhať v real živote kedže sa zas začne škola a ak chcú hráči hrať ten svet dlhodobejšie nech ide na svet na ktorom rýchlosť odpovedá tomu ako na tom bude časovo ...
 

DeletedUser

Hosť
len vieš rýchlosť 3 je dosť a ludia ako ja ju nemusia stíhať v real živote kedže sa zas začne škola a ak chcú hráči hrať ten svet dlhodobejšie nech ide na svet na ktorom rýchlosť odpovedá tomu ako na tom bude časovo ...

ale rýchlost 3 je na jednom svete. 2 je už na 3 a ak bude rýchlost 1 tam nejdem na 100% aby trvalo rok kým sa to tam rozohrá. rýchlost 3 vyhráva a to hovorí za všetko podla mna.:eek:
 

DeletedUser1720

Hosť
podla mna jednoznacne rychlost 1 rychlost 2 je pomaly na kazdom svete 3 je moc rychla lebo niaktory uz hraju viac svetou ja konkretne 3 svety
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore