Rychlost hry anketa

preferovaná/é rychlost/i hry


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak můžete hlasovat o rychlosti hry, anketa je nezávazná, a výsledek nemusí odpovídat skutečně nastavené hodnotě.
Můžete dát i více možností:)
 

DeletedUser4379

Hosť
Aj ja si myslím, že trojka je naj :) 1-2 je pomalé a 4-5 až moc rýchle
 

DeletedUser4999

Hosť
rýchlosť 3 je na posledných 2 spustených svetoch - Pí a Rhó, takáto rýchlosť je z dlhodobého hladiska neúnosná ...
 

DeletedUser1824

Hosť
Ale zasa radšej rýchlejší svet ako pomalí kde sa bude stavať ako na pobreží pri možnom cunami :)
 

DeletedUser1720

Hosť
no zo zaciatku sa ti to zda by ako normalne ale waserman ma pravdu no uz vidim ako takych 50 miest dookola pretukavas takmer stale :D
 

DeletedUser5277

Hosť
ja by som praveže dal rychlost 4-5....to by bol masaker...a na jednotky tak isto
 

DeletedUser1824

Hosť
bolo by to veľmi zaujímavé :) Ale keď rýchly svet tak pomalý vojaci :)
 

rapter6

Member
A nebolo by to až príliš prehnané a rýchle? Rýchlosť 3 je taká akurát a stíha sa to v pohode. Ale zase pri rýchlosti 4-5 má to väčší adrenalín ale musíš tu byť častejšie aby ti suroviny zbytočne nepretekali v skladoch a pod. A zase aj dobývanie by trvalo pomalšie. Pri rýchlosti 4 by trvalo len 6 hodín. A nehovoriac o rýchlosti 5, kde by bolo ťažké to mesto zachrániť za taký krátky čas. A pri vzbure by sa čas tiež skrátil podľa rýchlosti sveta?
 

DeletedUser4452

Hosť
Dobývanie by sa upravilo na napr 8 hod.. Tu ide o rýchlosť stavania budov..:) Ale teší ma, že vyhráva moja 3.:)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore