Rozhovory

DeletedUser5660

Hosť
Všechny vítám v tomhle tématu, který bude sloužit k rozhovorům. Jako prvního si tu dáme dýchánek s hráčem Gilles-de-Rais. Pohodlně se usaďte a přeji příjemnou zábavu ...

Ahoj, děkuji, že jsi si udělal tak rychle čas a jsi ochotný se stát součástí 1. rozhovoru ...
smiley_emoticons_kaffee2.gif


  • Ahoj, mohl by jsi nám říct něco o sobě ?
  • Gill, som z Martina, vek 40, grepolis hrám...uf, od roku 2010. Vyhral som niekoľko svetov na sk a jeden v zahraničí. Zbytok súkromia, len pre potreby ľudí čo poznám osobne :)
  • Jak vzniklo tvé jméno Gilles-de-Rais ? Co vlastně znamená ?
  • Hral som nejakú inú hru so stredoveku, už si nepamätám akú a tam ma napadol.
    Nakoľko sa venujem histórii, je to francúzsky maršál, ktorý velil vojskám, ktoré priviedli kráľa nazad na trón. Pomáhal Johanke z Arcu a zároveň po svojom odchode z armády, bol popravený. Údajne kvôli vraždám ktoré spáchal, údajne kvôli majetku ktorý vlastnil. Takže história sa pýta, bol to boh alebo diabol? A toto vystihuje povahu všetkých ľudí v očiach spoločnosti. Pravé dôvody svojho konania poznajú len oni.
  • Jak jsi se dostal ke hře? Jak vypadala situace na tvém 1. Serveru ? Měl jsi nějakého mentora ?
  • Cez reklamu na inej online hre. Situácia na prvom svete - gama sk - bola jednoznačná. Vtedy sa divy nestavali, bol to len boj, nič iné. Dlho sme to ťahali spolu 11 hráči v spojenectve Crusaders. Nič sme síce nedokázali, ale získali skúsenosti. Nemal som nikdy žiadneho učiteľa okrem wikigrep.
  • Kolikrát jsi celkem vyhrál svět a které to byly ?
  • Tak len o Slovenských.
    *Delta - tam sme postavili 4 a aj 7 divov, ale tam som bol len do počtu. Príliš som vody nenamútil. Bol to môj druhý svet.
    *Epsilon - tam sme postavili 4 divy a 7 divov nepostavil nikto a svet sa skončil. Tam som už bol oporou. Aspoň čo sa týka obrany. Snaha bola....
    *Eta - tam to dopadlo presne ako na epsilone, len bol iný systém obsadzovania miest. Tam sa bojovalo dobre, lebo hráč musel byť univerzál a to mi vyhovuje.
    *Iota - tam sa zopakovala história z delty. 4 a aj 7 divov. Tam som sa dostal od spojenectva trochu od ruky a spolu s dvomi spoluhráčmi sme vlastne bojovali viac ako rok v červenom mori bodiek :)
    Možno moje hodnotenia nie sú presné, ale takto ich vnímam :D
  • Podle čeho soudíš hráče, který aspekt ve hře je pro tebe nejdůležitější ?
  • Lojalita k spojenectvu. A ochota poslať aj posledného vojaka. Ak to má význam.
  • Jinak podívejme se blíže na svět Chí, co si o tomhle světě a jeho vývoji myslíš ?
  • Ako všetky čo som zažil. Kvantita na začiatku. Priláka spojenectvo veľa hráčov, čo sa nepoznajú a boja sa o svoje imaginárne mestečká. Nemajú nadhľad na hru. Tie sa rozpadnú postupne do mesiaca, dvoch.

    Potom tu je druhá strana mince a to sú spojenectvá, zložené zo skúsených hráčov, čo už prevalcovali nejaký iný. Veľa závisí, koľko tých svetov majú rozohraných a koľko času a energie im ostane na nový. To sa nedá odhadnúť.

    Potom tu je hrana mince :) spojenectvá, ktoré nemajú priveľa hráčov, ale sú súdržní a spolupracujú. Začiatky sú pre nich obtiažne, lebo sú to malé partie. Veľa závisí od toho, či ich niekto v správny okamih posilní, alebo nie. Ak sa tak stane, väčšinou idú časom prudko nahor.

    Čo sa týka chi konkrétne :) sú tu všetky tri kategórie spojenectiev.
  • Chtěl by jsi něco vzkázat čtenářům nebo někoho pozdravit ? A koho by jsi rád viděl v dalším rozhovoru ?
  • Hráčom grepu len to moje klasické: Lovu zdar
    Pozdravujem všetkých ktorým ležím v žalúdku a hlavne tých čo ma milujú :)
    Je tu veľmi veľa perfektných hráčov a ťažké niekoho vybrať. Ale ak sa bude dať, tak potom Sajler. Máme toho medzi sebou veľmi veľa a myslím, že doteraz nepochopil moje konanie na svete rhó a ani môj koniec na tom svete.
  • A uplně poslední věc, kterou jsem praktikoval na CZ fóru, rychle otázky, musíš si vybrat jednu variantu:
  • Prsa x Zadek
    Stavební body x Bitevní body
    Útok x Obrana
    Nezkušený hráč s prémkem x Zkušený bez prémka
    CZ server x SVK server


Tak, tohle byl první rozhovor, snad se Vám líbil. Jinak koho by jste v budoucnu rádi viděli u nás na dýchánku ?

Přeji hezký večer :)
Overak
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3606

Hosť
Pekný rozhovor a tiež si myslím že ďalší by mohol byť so Sajlerom :)
 

DeletedUser5599

Hosť
Co jsem si zběžně dočítal sekce světů, tak jsem stačil pochytit, že jde snad o velitele nějaké slavné aliance z několika světů. Rozhovor s ním by tedy mohl být určitě zajímavý. :) Třeba jak jeho aliance vznikla, jaké byly její úspěchy, jak se jí na jednotlivých světech dařilo, nějaké zajímavosti... ale už mlčím. :p
 

DeletedUser5660

Hosť
Dobře, tak pokud Sajler bude souhlasit, tak s ním bude další, ale musím ho kontaktovat... Zítra se s ním domluvím, dnes jsem KO .. :)
 

DeletedUser5660

Hosť
Tak Sajler se mi vyjádřil jasně .. Takže někdo jiný, koho by jste rádi viděli ? :) Případně vyberu sám ...

"prečítal som prvý rozhovor, dosť ma to prekvapilo že som tam spomenutý, no každopádne,
nereprezentujem tu tradičnú značku ...RUTHLESS LEGION... pod ktorou hráme/hrali sme iné svety a pod ktorou vyhrávame
tu sme čisto len pre relax malá hŕstka, v podstate sme sa tu viacerí stretli náhodne, preto sme zatiaľ zotrvali a potichu si klikáme
takže zatiaľ ďakujem za ponuku a zdvorilo odmietam, no nie je to definitívne, možno raz zmením názor, ale zatiaľ nemám záujem rozmazávať moje meno a našu históriu po fore pre neprajníkov, a tých, čo by si radi na tom zgustli zo svojimi provokáciami... :)"
 

DeletedUser5021

Hosť
Tak to je škoda...mohol hovoriť aj o iných svetoch ;-)
 

DeletedUser5660

Hosť
Dobrý večer,
dnes jsem si pro vás připravil rozhovor s předním hráčem světa Chí, který na serveru vystupuje pod přezdívkou Hredzi.

Přeji příjemný večer a jsem rád, že jsi si našel na mě čas pro tenhle rozhovor, velice si toho vážím.

Rovnou přejdeme tedy k otázkám.

  • Jinčí otázku jako první nemohu položit, takže mohl by jsi nám něco o sobě říci, představit se ? Prakticky vše, co nesouvisí s grepem a hráče by mohlo zajímat a nedozví se to z tvé hry.
  • Tomáš michalovce ... Tento rok 40 (ale ešte nie ;-D )
    Šťastne ženatý tri deti (boy 9 & girls 5 twins)
    Pracujem ako prevádzkar,barman v miestnom bare. Mám rád šport,hlavne tutbal a najviac Manchester United...každoročne chodievam aspoň na jeden zápas to Old Trefford :)
  • Jak vznikla tvá přezdívka ? Znamená něco více, např. Je s něčím spjatá ?
  • Bola to prezývka môjho staršieho brata...potom moja....a vlastne každý ma tak volá. Je to odvodené od môjho priezviska
  • Jak jsi se ke grepu dostal a jaké byly tvé začátky ? Posílal jsi např 1. Svět šermíře do útoku a birky doprovázely tvou kolonizační loď ? :)
  • Raz som uvidel ako zákazník niečo ťuká v telefóne (začal vtedy svet delta)....páčila sa mi grafika,tak som sa opýtal čo to je? On mi to ukázal a tak o tom začal hovoril,že ma nakoniec zlomil a prihlásil som sa do sveta delta. Začiatky boli samozrejme ťažšké...no on chodil denne ku mne a vysvetľoval mi čo a ako.Nespomeniem si na jeho nick,ale to bol môj mentor.On to vtedy hral na iPhone cez safari a poviem Ti nebola to žiadna malina...načítavalo sa to strašne pomaly.Hralo sa to vtedy väčšinou cez pc(nebola ešte appka)....tak som si kúpil malé pc a mal som ho stále pri sebe.Denne som sa prihlasoval aj 100x...keď že útoky mobil nehlásil! Priznám sa,že aj v noci ...
    Trapasy samozrejme boli...to neminie nikoho.Ešte aj minule som posielal olku v tomto svete pre vyvolanie povstania,no nakoniec mi zaplo,že tu je iný systém...ale hrám tri svety a niekedy to pomýli :)
  • Jaký názor máš na vývoj světa Chí ? A je to jeden z těch zábavnějších nebo nudnějších serverů, kdyby jsi měl srovnat s odehranýma. Které aliance dle tebe tady mají největší potenciál ? :)
  • Svet je ešte len v plienkach,no vyzerá to veľmi dobre...som veľmi spokojný a skutočne sa nenudím.Čo sa tyka potenciálu,tak spojenectvo v ktorom som má podľa mňa potenciál na víťazstvo(ináč by som tu nebol) ;)
    Ale úprimne poviem,že vo všetkých spojkách je plno skvelých hráčov čo toho majú odkrútené v grepolise viac ,ako ja....takže netrúfam si teraz povedať,ako to bude vyzerať.Všetko závisí od rôznych faktorov(umiestnenie na mape,susedné spojka,osobné životy atď.)...no už sa to trošku kryštalizuje a myslím,že to top 5 je momentálne veľmi silná.
  • Spousta hráčů tvrdí, že grep je jako droga a nemohou skončit a pak je tu druhá strana mince, jenž jsou hráči, kteří konči kvůli spoustě věcem. Např. Eventy, nastavení atd.. Jaký máš názor na Eventy a dokázal by jsi skoncovat s grepem na místě ? :) (A přiznejme si, kdyby nebyly eventy, tak hrajeme teď na světě Beta) ..
  • S grepom by som neskončil len tak...baví ma to a pokiaľ ma to drží budem hrať či už na tomto svete alebo na inom(no raz určite hej,ale nám syna :cool:A čo sa týka eventov...prišlo to JE TO BUSINESS treba s tým žiť. Možno by bolo dobré robiť aj svety bez eventov,aby mali ľudia na výber,ale potom by na tom nezarobili...takže asi tak.
  • A uplně poslední věc, kterou jsem praktikoval na CZ fóru, rychle otázky, musíš si vybrat jednu variantu:
  • Prsa x Zadek
    Stavební body x Bitevní body
    Útok x Obrana
    Nezkušený hráč s prémkem x Zkušený bez prémka
    CZ server x SVK server

Děkuji moc za tvůj čas a rozhovor. Přeji hezký večer.


Tak, snad se vám líbil rozhovor, budu rád, tak jako minule, pokud by jste jmenovali osobu, s kterou by jste si přáli udělat rozhovor.


Děkuji všem,
Overak
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore