Rozhovor s Ramirom

DeletedUser

Hosť
Lanci, myslis ze ta blokacia bola kvoli tomu? :)))) hahahah...toto beriem ako vtip roka :) mne je jedno,ako ma beries, ci ako stavbarku,ci co...ale to ,akym stylom pises, sa mi prieci....citat neustale,aky si bol najlepsi, uzasny , skvely hrac...hmmm, pride mi to dost trapne, prepac...nemam rada takych ludi....preco nenapises pravdu? vyvodis si vlastne zavery.... Nech sa paci, ukaz sa aky si, bol si frajer v minulosti, preco nie si aj v "novodobom" grepolise? a netvrd ,ze to je tym,ze ta to "nebavi"...
 

DeletedUser

Hosť
Vidíš to a ďalšia funny vec :)
Niekto tu rozoberá niečo, čo bolo napísane v "Súkromných správach" a keď sa chceš hádať takto, ja tiež môžem začať :)
Lenže na rozdiel od teba sa tak znížiť nemusím :) Ja na rozdiel od teba, viem čo to znamená :)

Keď ti je fuk ako ťa beriem, prečo to stále rozoberáš? :)

A ešte mi napíš, kde som ja nemal objektívny názor, to ty vidíš len jeden: "Ramir je svätý a nikto sa ho dotknúť nemôže"

Pekne si pohľadaj vo fórach takéto diskusie. Už neraz sa tu problém rozoberal s trochou horlivosti. Lenže nik tu stále neodbáčal od témy a neťahal tu veci, ktoré s témou nemajú nič spoločné, aby to vyznievalo, že má pravdu :)

Tak sa prosím ťa, pekne vráť hneď na začiatok a prečítaj si to o čom sme sa tu bavili a kto tu začal miešať iné veci :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
zober to tak ze kazdy ma nejaky ten sposob hry,ja neodsudzujem ten tvoj....
jednoducho mne sa pacia mesta na full,niekomu sa pacia 6 000 z full farmou,mne nie....
myslim to ze si mestecka staviam staviam na plno by nemalo nikomu vadit, mne staci v meste 117 pegasov,aj ked viem ze ich tam moze yt az 130.... dalej staci mi 305 birem.... naco mi 350?
staci mi 235 zapaliek aj ked by som niekedy privital aj 270.... viem ze je to mozne...
a uplne nakoniec.... senat nieje potrebny pokial ti nezburaju hradby :)
akademia je velmi potrebna na full pokial chces robit mestke festivaly
divy nejdem stavat no chcem mat do par dni pod mojou rukou jeden ostrov... nabeh na to je :)
ja sa nechvalim,ja si hram svoju hru a aj dalej budem,ci sa to niekomu paci alebo nepaci...
dalsie tvoje slova beriem.. Už teraz staviaš divy sveta? Či chceš byť na nich už do budúcna pripravený?
Úspechy tu neporovnávajme, lebo to tu budeme písať večne
ja nemam za sebou ziadne uspechy,ja som pisal z obrtlikom do palantira ked ty si este ani nevedel ze grepolis je :)))
 

DeletedUser

Hosť
Vidíš to a ďalšia funny vec :)
Niekto tu rozoberá niečo, čo bolo napísane v "Súkromných správach" a keď sa chceš hádať takto, ja tiež môžem začať :)
Lenže na rozdiel od teba sa tak znížiť nemusím :) Ja na rozdiel od teba, viem čo to znamená :)

Keď ti je fuk ako ťa beriem, prečo to stále rozoberáš? :)

A ešte mi napíš, kde som ja nemal objektívny názor, to ty vidíš len jeden: "Ramir je svätý a nikto sa ho dotknúť nemôže"

Pekne si pohľadaj vo fórach takéto diskusie. Už neraz sa tu problém rozoberal s trochou horlivosti. Lenže nik tu stále neodbáčal od témy a neťahal tu veci, ktoré s témou nemajú nič spoločné, aby to vyznievalo, že má pravdu :)

Tak sa prosím ťa, pekne vráť hneď na začiatok a prečítaj si to o čom sme sa tu bavili a kto tu začal miešať iné veci :)


heh...nikto ? :) zaujimave...ako sa tu par dni tema zvrtava na to,kto ako ma vystavane mesta...netusim,ako to suvisi s temou Rozhovor s ramirom....


A sorry, ja to chapem,ze to ludi zerie,ze sa ho zastavam...no bohuzial,ja ina nebudem...:) Je pre mna nr.1 a aj zostane...a ak by sa tu riesilo cosi proti hracom z mojej ally alebo z "ramirovej" ,tak by som sa postavila za nich, pretoze v jednote je sila...!!!
 

DeletedUser

Hosť
zober to tak ze kazdy ma nejaky ten sposob hry,ja neodsudzujem ten tvoj....
jednoducho mne sa pacia mesta na full,niekomu sa pacia 6 000 z full farmou,mne nie....
myslim to ze si mestecka staviam staviam na plno by nemalo nikomu vadit, mne staci v meste 117 pegasov,aj ked viem ze ich tam moze yt az 130.... dalej staci mi 305 birem.... naco mi 350?
staci mi 235 zapaliek aj ked by som niekedy privital aj 270.... viem ze je to mozne...
a uplne nakoniec.... senat nieje potrebny pokial ti nezburaju hradby :)
akademia je velmi potrebna na full pokial chces robit mestke festivaly
divy nejdem stavat no chcem mat do par dni pod mojou rukou jeden ostrov... nabeh na to je :)
ja sa nechvalim,ja si hram svoju hru a aj dalej budem,ci sa to niekomu paci alebo nepaci...
dalsie tvoje slova beriem.. Už teraz staviaš divy sveta? Či chceš byť na nich už do budúcna pripravený?
Úspechy tu neporovnávajme, lebo to tu budeme písať večne
ja nemam za sebou ziadne uspechy,ja som pisal z obrtlikom do palantira ked ty si este ani nevedel ze grepolis je :)))


Ale vieš, ak hráš útočný štýl hrania tak sú ti mestské festivaly na nič, lebo armádu hneď rozbiješ a staviaš novú. Takže suroviny nazvyš nemáš. A na miesto festivalov točíš víťazné profesie, takže sa to škrtá. Kultúrne body zarobíš aj tak, aj tak :) Lenže pri útočnom štýle dokážeš vyplieniť viac miest a vezmeš ešte viac surovín :)
Ono ti poviem tak, máš šťastie, že si tam kde si :) Skúsený hráč by vedel využiť to, že má nepriateľské mesto v obrane, či v útoku menej jednotiek, predsa v Grepolise je počet rozhodujúci, pár jednotiek môže rozhodnúť o bitke :)


Ja som s tým chválením nezačal, to niekto teba chváli viac ako ty sám :) A s tvojím názorom úplne súhlasím, každý má vlastný štýl hrania ktorý preferuje a to každého skúseného hráča robí v niečom výnimočným :)

A na tú tvoju poznámku budem reagovať asi takto: "Na Slovensku a tuším ani v Česku Grepolis ešte nebol, keď ja som hral prvé Anglické serveri :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
mne sa celkom paci moj styl :) nie som az tak agresivny utocnik,a nesedim za grepom viac ako jednu hodinu denne... takze mne tie festivaly pridu celkom vhod.... ja sa na tomto svete flakam.... a strasne sa cudujem tomu kde som v rebricku ci v budovatelskych alebo bojovych bodov.... ked to ja flakam,a to mi ver ze ti neklamem,ze som tu max 1 hodinu denne,zapalkove mesto mesto dorabam minimalne 10 dni....
akym stylom to hraju vsetci ostatny na tomto svete????
 

DeletedUser

Hosť
Tých bojových bodov v útoku v porovnaní s počtom miest a ranku, tak to nemáš nič moc. Ani nie polovica attacku z tvojho bodového hodnotenia.
Dávaš návod nepriateľom, aby na teba útočili? :D
S takými vecami ako dorábať full ZL útok 10 dní sa nechváľ, lebo to nepomáha reputácií TOP hráčov v dnešnej dobe :D Už aj tak sú pri novej verzii pod veľkou kritikou :)

Neviem akým štýlom hrajú všetci ostatní hráči, písal som, že každý skúsený hráč ma svoj vlastný štýl, ktorý preferuje :)
 

DeletedUser

Hosť
Tých bojových bodov v útoku v porovnaní s počtom miest a ranku, tak to nemáš nič moc. Ani nie polovica attacku z tvojho bodového hodnotenia.
Dávaš návod nepriateľom, aby na teba útočili? :D
S takými vecami ako dorábať full ZL útok 10 dní sa nechváľ, lebo to nepomáha reputácií TOP hráčov v dnešnej dobe :D Už aj tak sú pri novej verzii pod veľkou kritikou :)

Neviem akým štýlom hrajú všetci ostatní hráči, písal som, že každý skúsený hráč ma svoj vlastný štýl, ktorý preferuje :)
nemal som tu cest hrat s tebou asi ani na jednom svete,neviem posudit tvoje herne kvality ale asi budes dobry,mal som tu cest hrat z viacerymi celebritami grepu v jednej alianci,pripadne sme bojovali proti sebe,no pre mna je zaklad ze sme zostali kamarati hlavne mimo grepu... snad ti nieco hovoria mena MAJOT 007,KOVRY,9MARKO7,PUKY9,BASTED,SKIPI,VLADOX21,KLEO26,VILIAM DOBYVATEL,SAJLER ALFA A OMEGA,aliancie ako CHAOS,ELITA,POST MORTEM,RESETACI,GOFv kazdej tejto aliancii som bol vo vedeni a ludia dufam na mna nezabudli...
Lanci,TROSKU POKORY BY NEZASKODILO ANI TEBE :)
zaujimalo by ma kam zmizol prispevok MIRO9911?
TO UZ AJ TU SA MAZU PRISPEVKY????
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
lancelot keby si bol taky dobry ako hovoris tak by si este dodnes hral nemyslis si
 

DeletedUser

Hosť
nemal som tu cest hrat s tebou asi ani na jednom svete,neviem posudit tvoje herne kvality ale asi budes dobry,mal som tu cest hrat z viacerymi celebritami grepu v jednej alianci,pripadne sme bojovali proti sebe,no pre mna je zaklad ze sme zostali kamarati hlavne mimo grepu... snad ti nieco hovoria mena MAJOT 007,KOVRY,9MARKO7,PUKY9,BASTED,SKIPI,VLADOX21,KLEO26,VILIAM DOBYVATEL,SAJLER ALFA A OMEGA,aliancie ako CHAOS,ELITA,POST MORTEM,RESETACI,GOFv kazdej tejto aliancii som bol vo vedeni a ludia dufam na mna nezabudli...
Lanci,TROSKU POKORY BY NEZASKODILO ANI TEBE :)
zaujimalo by ma kam zmizol prispevok MIRO9911?
TO UZ AJ TU SA MAZU PRISPEVKY????


Vidíš to, to je tak trochu rozdiel. Ty si tu robíš kamarátov a ja každého beriem ako hráča. Bez ohľadu na to, či je v spojenec, alebo nepriateľ. Každý je hráč, aj keď na druhej strane sedí určitá osoba, všetci sme len hráči :)
Každý z nás sa snaží hrať čo najlepšie a každý ma nejaký systém hry, ktorý preferuje :)
Nemusíš hovoriť o mne aký som, ja to viem najlepšie :) Rozoberalo sa to už párkrát na fóre, takže ak sa chceš baviť o tom, tak si to nájdi. Každý sme iní :) Nemôžeme byť predsa všetci rovnakí, o čom by bola potom hra?
A ani sa nemôžeme mať všetci radi, vždy sa nájdu isté "čierne ovce" a ja sa rád hlásim k ním :)
Ale dokážem kľudne prijať kritiku, ak je podložená pádnymi argumentami a tiež nemám problém baviť sa so spojencom tak isto ako s nepriateľom. V hre sa posudzujú kvality hráčov a nie kto je aký kamarát.

To máš ako so včerajším zápasom Bayern vs. Chelsea Na začiatku, či na konci zápasu sa protihráči spolu bavili, ako keby sa nič nestalo. Však sme kamoši prečo nie. Ale cez zápas sú z nich súperi. Vtedy ide všetko bokom a každý chce podať čo najlepší výkon. To isté platí u mňa. Pokiaľ sa bojuje, tak chcem kvalitu a najlepší výkon. A potom keď je dobojované, môžeš sa pobaviť s protivníkmi a pokecať s nimi o tom, aké to bolo.
Tak isto keď posielaš útok, neútočíš na tú osobu za PC, či notebookom, útočíš na jeho mesto, na jeho vojakov, takže na virtuálny hráčsky svet. A preto tu je niečo také ako fórum, kde si môžeš pokecať aj s tými osobami na druhom konci :)

Z tých hráčov čo si spomenul najviac mi hovorí pochopiteľne meno "SKIPI" a ešte niečo "Majot 007" ale to sa mi len tak marí, tuším že hral na Gamme v BSP + SELECT, ale istý si nie som, ostatných nepoznám. Tak isto asi aj keď ja ti poviem mená ako EMILIAN, NEFERTITISVK, GAMERALFA, EXCALIBUR atď. Tiež ti to asi nebude nič hovoriť.
Tak isto to je aj so spojenectvami, jediné ktoré poznám je CHAOS, lebo s nimi som mal tú česť na Gamme a aj na DK a v GoFe som bol na Gamme.

Nevidím tu žiaden príspevok od mira, ale príspevky sa mažú všade ak ide o porušenie pravidiel fóra.



lancelot keby si bol taky dobry ako hovoris tak by si este dodnes hral nemyslis si

Keby som bol taký dobrý ako ty, tak by som hral stále a snažil sa dokázať, aký som dobrý. Lenže ja som v Grepolise dokázal všetko čo som chcel, takže už nemám dôvod ho hrať :) A už dupľom nemusím nič iným hráčom dokazovať :)
A Viac dôvodov prečo nehrám si nájdi na fóre, táto téma sa rozoberala už minimálne 4krát, ak nie viac.

Tuším, že vytvorím špeciálne fórum: "Prečo LancelotSVK už nehrá Grepolis"
a tam to bude vysvetlené, lebo vieš ako sa hovorí: "Opakovaný vtip už nie je vtipom"
 
Naposledy upravené moderátorom:

DuckySK

Member
Ramir stále tu píšeš o kamarátoch ktorích si našiel v LEGENDS a ako tam zostaneš ale vidím že si zas v inom spojenectve,tak čo sa stalo ? :)
 

DeletedUser

Hosť
nasiel som kamaratov v legends.... to stale plati...
no nasiel som nieco viac ako kamaratov :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Svoj div sveta? :) aj ja a dakujem :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3472

Hosť
hm no jeden čas si vyhlasoval ramir že s legends by si nikdy nechcel mať nič spoločne...a ľaľa
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4869

Hosť
pekny bullshit s tymi mestami na full a zlatkami.. tych par miest v popke co usetris je ti tak na 2 veci. ramir ma pravdu, ze full senat stavia rychlejsie zburane hradby, full kasarne a pristav ti rychlejsie dorobia vojsko, atd. skoda debaty s takymi profikmi ako mr palantir :D .. hawk
 
Hore