Royal Templars

DeletedUser

Hosť
Nábor do novovzniknutého spojenectva na svete Iota je otvorený ak mate záujem
Píšte hráčovi Belial-SK
zatial naberame iba hráčov z mora 54.
 

DeletedUser

Hosť
vzdajte to, 54 je už dávno pod kontrolou iných silných ally...
 

DeletedUser

Hosť
Ja som tiež v novovzniknutej aliancii ale vzdavať to nebudem :D aj keď je to skoro nemožné tam prežiť ;)
 

DeletedUser

Hosť
keby že sa sa tu ostatne aliancie spoja tak Malder a Skalijová Padne.ale na to treba ešte trochu času
 

DeletedUser1720

Hosť
to nejde o to ze kolko ally ide proti nim resetakou a malderovcov nieje moc ale dokazu spolupracovat
 

DeletedUser

Hosť
Na ETE este ked fungovali pretionars tak sme boli suverejne prvý nemali sme tam konkurenciu vedeli sme spolupracovať ale ked sa proti nam spojili ostatne spojenectva tak sa to hralo oveľa horšie nestihali sme braniť mesta a nakonec sa Pretionars rozpadli.
 

DeletedUser

Hosť
trúfate si na reseťákov a melderovcov??? :) nemáte šancu... :D aj keby sa celý svet spojil... lebo už ekzistuje jeden "megapakt" ktorí je proti nám ale ked robí HU tak nepreberú ani jedno mesto... :p a ked mi robíme HU tak všetko je naše... :D
 

DeletedUser1720

Hosť
no teraz si sa pochlapil ... vsetko asi tazko mna sa uz vasi clenovia niekolko krat pokusali prebrat no bez vysledne :p
 

DeletedUser

Hosť
warrior, ty všade kam prídeš, machruješ :D vôbec to nie je tak, ako hovoríš, pri ofenzívach vá vždy padne aspoň jedno mesto, už dlhšie to nemonitorujem, ale ide o to, že ten "megapakt" je nezorganizovaný, new world si kričí svoje a nikto im nepomôže, takisto aj underground a áreovci, ve´d to je úplne zbytočné celé, keď si tie aliancie hrajú ako chcú...
 

DeletedUser

Hosť
na nás ked je akcia tak ani zatoho nám prebrať....
jedine teraz účet ochrance1 má v rukách iní hráč tak ho rozoberajú.... lama ani poriadne do SOS nevie napísať že má povstanie... :p
 

DeletedUser

Hosť
a stále spochybňuješ to, čo je jasné :D veď ešte aj na palantírovi ti to niekto z hlavy vytrieskal, a dokázal ti to pomocou grepostats :p
 

DeletedUser

Hosť
nedokázal... :D
a ak prebrali náhodou dakoho tak kôli tomu že hráč nekomunikoval ...
ale nebol prípad že chalan to dal zrozumiteľne na forum a prebrali ho... :D
 

DeletedUser

Hosť
iste iste, ste neporaziteľná ally :D a vďaka tebe ste stále na prvom mieste... :D
 
Hore