Rezim dovolenky

DeletedUser

Hosť
Ahojte aktivoval som rezim lebo som isel prec a vratil som sa skor a teraz ked sa chem prihlasit mi ukazuje ze momentalne si v rezime dovolenky ktory mozes zastvit a akoho zastavim aby som sa mohol prihlasit ?
 

DeletedUser

Hosť
myslím že Pokračovať a už ťa hodí na tvoj polis
 

DeletedUser

Hosť
zapnem grepolis a kde sa prilasujem idem na svet beta a naise mi tam ze nemozem sa tam prihlasi lebo som aktivoval rezim.
 

DeletedUser

Hosť
Režim dovolenky sa dá ukončiť najskôr 24 hodín po jeho spustení;)
 

DeletedUser

Hosť
rezim dovolenky je bugnuty ?

Nehnevajte sa na mna .... om ale totalne nasrany, s mestami sa tu piplam od aprila. travim tu stovky hodin aby som mal to co som mal, rabujem dedinym citam forum riesim spojenecke akcie, bojujem ... vkladam do toho kopec casu a energie, nahanam kamaratov (podotykam ze dospely ludia a viem ze niektori si aj cez sms kupuju zlatky) a mam z toho akurat tak nervy.

Idem na par dni prec, myslim ze vo stvrtok alebo stredu rano som si zapol rezim dovolenky, uz si to presne nepamatam ale viem ze asledujuce rano a neskoro v noci som este pozeral ci sa nebude utocit.
viem ze kym sa spusti trva to 48hodin, este v piatok nad ranom som sa pozrel ci sa ma znova nepokusa dobyt hrac Wratha, ze by som manevroval flotilou. klud ticho. poviem si ok, idem off aby som si nezrusil rezim dovolenky, pretoze viem, ze sa automaticky rusi prihlasenim sa a za par hodin sa ma spustit.

teraz sa prihlasim a pozeram ze mesta mam na framforce, o jedno som dokonca prisiel pretoze sa nezapol rezim dovolenky ? alebo co sa vlastne stalo ? vysvetli mi to niekto ?

a uuplne nahodou tesne pred zacaim dovolenkoveho rezimu sa wratha od titanov, kde vobec nehraju clenovia supportu rozhodne zautocit.... ano iste

najvacsia sranda je ze tie dni co so tu nebol sa mi odpocitali z mojich dovolenkovych dni ale samozrejme titani si kludne aj napriek mojej dovolenke v case mojej nepritomnosti zobrali moje mesta.
A ako bonus boli napadane a prebrate v case, ked oficialne fungovala moja dovolenka!!!
Na moj ucet sa nikto nemohol prihlasit, lebo heslo som nikomu nedaval, a po cele tie dni som nemal PC ani len zapnute.

Režim dovolenky môžeš využiť 42 dní v roku. Tento čas si môžeš rozdeliť, ako len chceš. Čo je však dôležité, po zapnutí režimu dovolenky prebehne jeho aktivácia až o ďalších 48 hodín. Počas tohto obdobia ťa možno ohrozovať, tak ako vždy, a môžeš aj hrať. Nemôžeš však na nikoho útočiť a všetky tvoje útoky, ktoré by sa začali po spustení režimu dovolenky, už nebudú povolené.(ocividne to neplati obojsmerne)

Režim dovolenky sa dá ukončiť najskôr 24 hodín po jeho spustení, a to tak, že sa prihlásiš na účet. Najneskôr po uplynutí všetkých ostávajúcich dní sa režim automaticky ukončí. Počas režimu dovolenky ťa nemožno ohrozovať, ale tvoje bane neprodukujú žiadne suroviny.

Uvedom si prosím, že režim dovolenky je automaticky zapnutý vo všetkých tvojich svetoch.
Dostupné dni dovolenky: 39

Som naozaj zvedavy ako sa to tu bude riesit a ci vobec ono je to uz asi jedno, s grepolisom nadobro koncim.
Kazdopadne dakujem aspon za cas straveny nad citanim tejto spravy.

EDIT: to co ste vyssie pisali ze sa da ukoncit az 24 hodin po navrate je tiez vtakovina, prihlasil som sa a hned som mohol hrat.. samozrejme bez armady a uz sa na mna od tretej hodiny aj utoci.. a kto iny ako...

EDIT2: na beta svete to iste, mam dovolenkovy rezim a da sa na mna utocit. ani som sa neprihlasil pisal som na skype kamaratke nech na mna zautoci a zautocila, hlavne ze v spojenectve ma ukazuje ako zlteho cely cas a Dostupné dni dovolenky: 39
cize mi dovolenka naozaj bezala ... naco je tu dovolenka ked ma mozu hraci napadat ?

PS: nemam zaujem to riesit na supporte, s grepolisom nadobro koncim. nebudem to tu zas rozmazavat ale isti hraci mi to tu cele znechutili. beriem to len ako hru a vzdy hram ferovo a to iste ocakavam od superov. ved ide len o zabavu, nepotrebujem porusovat pravidla aby som si nieco dokazoval. Majte sa tu pekne
GL a HF vam vsetkym
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Chápem že si na to naštvaní ale ako som pozeral ešte máš 7 miest tak by som kvôli 1 mestu neskončil hru.
Ale tento problém napíš na SUPPORT ale podla toho čo si písal sa musel niekde vyskytnúť BUG
 

DeletedUser

Hosť
Chápem že si na to naštvaní ale ako som pozeral ešte máš 7 miest tak by som kvôli 1 mestu neskončil hru.
Ale tento problém napíš na SUPPORT ale podla toho čo si písal sa musel niekde vyskytnúť BUG

tu nejde iba oto jedno mesto...on mu v tom case aj rozbil vsetku armadu v ostatnych mestach!
 

DeletedUser

Hosť
To je jasné ! Ale ako som napísal napíš t na SUPPORT
 

DeletedUser

Hosť
odpoved damascusovi

Mily damascus,

tvoja dovolenka fungovala velmi dobre, vdaka nej ti ostali takmer vsetky mesta.

Taktiez keby som mal kontakt na support a vedel kedy ti dovolenka zacina, myslis ze by si prisiel iba o jedno mesto, ked si ich mal vycistenych podstatne viac? Cize dalsie prazdne obvinenie...

O tom, ze budes mat rano dovolenku sme vedeli od predosleho vecera a to tak, ze kolegom z vacsej dialky uz nesla poslat archa a neslo na teba utocit po cely cas, co si mal pustenu dovolenku. Ver mi, viem to, skusal som to neraz.

Cize bud len rad, ze ti dovolenka fungovala tak ako mala, lebo bez nej by si bol na tom podstatne horsie.

PS: Na to, ako strasne si znechuteny a nebudes uz hrat, skaces s armadami ako vevericka.
 

DeletedUser

Hosť
hmpf

Mily Wratha,
ano fungovala naozaj vynikajuco(sarkazmus).A neverim tomu, ze sa cele spojenectvo rozhodne zautocit hodinu pred zapnutim dovolenky.. a co preco sa teraz celoplosne neutoci napriklad teraz, ked som tu ? O titanoch si myslim, ze nehraju ferovo a uz neraz som sa o tom mal moznost presvedcit. Hovorte si co chcete, neverim Vam. Su medzi Vami ludia z vedenia a to nepopries lebo je to pravda. Ale spat k veci...

Dovolenka Fungovala dokonca tak skvele ze ziadna doba 24 hodin na navrat neprebehla, nebola treba... vratil som sa , ziadne armady nemam a okamzite sa zacali vase naozaj pochabe pokusy o prebratia, uz je tomu druhy den co to skusate. zrusil som vsetky styri pokusy o prebratie len s pomocou domobrany, armadu som ani nemusel zapojit. Tak tomu bolo vzdy s Vami, s vynimkou par rozmyslajucich hracov su tam len "skusajuci" hraci a deti. Tym myslim "skusime zautocit je nas vela nejako to pojde".

to iste na bete po prihlaseni pisem na skype kamaratke nech na mna skusi zautocit.. samozrejme to slo.. este mala byt dovolenka, no co nato povedat... naco je dovolenka ked nefunguje.

PS: cakal som presne tuto reakciu, len som cakal viac respondentov. a k tej vevericke : hadam si necakal ze vam to nejako moj znechuteny postoj ulahci ?
 

DeletedUser

Hosť
hmpf?

vidim, ze vzhladom na to, ze sa jedna o hru, to zacinas brat privelmi vazne.

tak iba kratko, dovolenka funguje ako ma, keby si si pozorne precital text co si postol zistis, ze ziadnych 24hod na navrat nie je.
 

DeletedUser

Hosť
A neverim tomu, ze sa cele spojenectvo rozhodne zautocit hodinu pred zapnutim dovolenky
Tomu ver. Takto sa to totiz robi. A u Titanov je ocakavat nieco take asi samozrejmost.


Myslim ze si sa trochu pomylil pri pochopeni dovolenky (alebo ja :D). Radsej to tu dam.
Dovolenka:
po zapnutí režimu dovolenky prebehne jeho aktivácia až o ďalších 48 hodín.
V stredu o 8:36 si odkiknes rezim dovolenky. Ale ten sa spusti az v piatok o 8:36. Dovtedy ziadnu dovolenku nemas.


Režim dovolenky sa dá ukončiť najskôr 24 hodín po jeho spustení, a to tak, že sa prihlásiš na účet.
Dovolenka musi trvat minimalne 1 den. Znovu sa mozes prihlasit najskor v sobotu o 8:36.

streda 8:36 - odkliknutie dovolenky (este stale hras)
piatok 8:36 - aktivovanie dovolenky (uz nemozes hrat ale si pod ochranou)
sobota 8:36 - od tejto chvile mozes kedykolvek zrusit dovolenku prihlasenim

Dovolenka sa vypne ihned po prihlaseni.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
wolfy vďaka, že si to napisal... nechcel som to tu prilepiť ja aby nebolo, že si vymýšlam pravidlá... :)
Pán damascus... Celý Grepolis Team, ktorý hrá Alfa svet je v ALI Titáni. Avšak suportérom pre svet alfa je Astoronix... ktorý alfu nehrá
To, že od Titanov na teba útočia deti ... atď ako sa vyjadruješ :) je v poriadku... treba si uvedomiť, že túto hru hrajú tak ako mladší aj starší ľudia... To čo sa odohráva v hre by sa nemalo prenášať do realného života... :) za 5rokov v online hrách som sa stretol z mnohými ľudmi z aliancií, kde som bol no aj z ľudmi z nepriateľských aliancií... Je to hra a hra ma zabávať ľudí...spájať...

Keby vás tu bolo viac z Jingjangov, ci KoH alebo Slovanov a iných... kľudne by sme sa mohli dohodnúť na nejakej mega akcii... :) Titáni si už zraz v BA dali :) prečo by si nemohol dať zraz celý grepolis... :)
 

DeletedUser

Hosť
ahojte mam otazku, citala som to o rezime dovolenky len neviem ci som to spravne pochopila, pocas tych 48 hodin co sa aktivuje nemozem utocit na nikoho?ani na rolnicke dediny?
 
Hore