Reporty z útokov - svet MU

DeletedUser

Hosť
aj ja chcem taku stranku kde si budem davat reporty ako ju mam spravit ? :D
 

DeletedUser3606

Hosť
kks freestyle ty tím imperialistom poriadne dávaš :-D tomu sa hovorí aktivita :-D
 

DeletedUser3213

Hosť
To je :) daľší hráč ktorý sa mi páči, a mne sa páčia len dvaja :D on ako útočník a ....... ako obranca :D
 

DeletedUser

Hosť
:) ktože je ten obranca ?


.. a ďalší podarený utok :D
bandicam%202014-02-01%2018-49-23-734.jpg
 

DeletedUser3213

Hosť
Všetko zmiešané do kopy čo že je to za hráča :D Krásny útok :D Asi si vybijem 3000 lukov mečov na hradbách 0 a poviem že som útočil :D
Tak ako obranca sa mi páčil veľmi AlfaaOmega ako sa bránil proti Marťankom alebo AlialHassan ako sa bráni proti nám Elity na achilese :D Ale viac ten alfa proste, som si s ním popísal v pohode človek, poradil mi dačo a ták :) A teraz za útočníka mi ty tak pripadáš ako ten pravý taký ofenzívny hráč :)
 

DeletedUser

Hosť
nepoznám alfuaomeg ale od veľa hráčov počúvam že bol (možno je neviem či ešte hrá) velice dobrý obranca :D asi ich tam dobre potočil :)
 

DeletedUser3213

Hosť
Hrá ešte pod iným menom, a fakt bol dobrý, dlho sa bránil proti Marťankom, chytal olky a padol
Dúfam že poznáš film 22 výstrelov, niejako tak sa volal, kde jedného chlapíka zasiahli 22 razy a on prežil a potom ich všetkých zabil :D

Tak niejako to bolo aj z alfom, nedokončili sme robotu, padlo mu za 2 dni 26 miest, prvý deň tuším 10 a na druhý den 16 proste niejako tak neviem ako to bolo ale rozobrali ho ale nie celého. Celú tu akciu na neho organizoval Viliam, keď sa stavali divy tak bol to práve on čo mu prebral na dive mesto.

Tak niejako to bolo ale to už nikto nevie, niekde sa o tom písalo, ja som to tak aspon počul, pred divmi som skončil na thete
 

DeletedUser3213

Hosť
Už si rozmlátil betón keď si sa sem vrátil ? :D
Ale nie, aj alfa sa držal, preto si ho cenním
 

DeletedUser

Hosť
nene preberám mestá imperku a svojim dávam lebo nemam kb voľné :D:D
 

DeletedUser3213

Hosť
Som pozeral vy ste tak dosť dobrý tým, myslím máte v kmeňi veľké mená
 

DeletedUser4999

Hosť
harpiovlovok.jpg

toto bolo pekné Trenčán :)

ltt.jpg

a toto bolo len tak tak
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4786

Hosť
pekne im dávaš zabrať :) na Zete si tak to až neútočil :)
 
Hore