Reporty z útokov - svet MU

DeletedUser4452

Hosť
[SPR]
roaa.png
[/SPR]

Síla jedné birémy :)

krása..:) pekne..:) ani som nevedel že aktívne hráš.:)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Náhodak ? :D keby vidíš ostatne jeho reporty nwm či by si sa chválil :D
 

DeletedUser

Hosť
Náhodak ? :D keby vidíš ostatne jeho reporty nwm či by si sa chválil :D

Včera som na vášho nemenovaného hráča poslal cca 5 útokov, on tu bol, pretože dvíhal hradby ale zabudol uhnúť so všetkou offkou a ja mám z toho 15 000 BB (nielen z toho), čakal som útočníka dňa ale ABnormal 50 000 BB :-O
 

DeletedUser

Hosť
ab by mal 25 000 ostatok vnimavosť..

čo sa týka tohoto víkendu .. tisice potopených lodí .. prebrali ste mestá len neaktívom ..gratulace thisisgrepolis
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja som vnímavosť použil ešte cez grepolympiu ale to je nepodstatné.. a k tomu preberaniu neaktívom, ty sám s ABkom ste prebrali 2 mestá nášmu hráčovi, ktorý tu 2 dni nebol. Koľko ste prebrali mestá našim aktívnym hráčom ? Zodpovedaj na túto otázku a potom rieš neaktívov..
 

DeletedUser3213

Hosť
Pozerám :D staré reporty, a dačo k tomu napíšem / poviem

Všetci tu trafate zápalky, olky útočné vojisko
A ja ? posledné 2 mesiace som netrafil ešte 250zl, stále chodím len do biriek, alebo do obrannej army :(
 

DeletedUser

Hosť
XXCX chcel vidieť nejaké útoky z tohoto sveta tak to šupnem tu :)

len pre info dnes potopených 1525 zápaliek , 715 prepraviek, 6171 prakov a neviem koľko ostatného útočného ale olku som netrafil žiadnu



(nedalo sa mi to tu dať neviem prečo tak kto má zaujem nech si to pozre na mojej zaprachnivenej stránke webnode.sk KLIK hneď prve pod datumom to cele je za dnešok)
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja mám tiež stránku ale to som robil pre kamaráta na jednu hru čo hrá :) cez wordpress

A inak krásne útoky, pekné trafiaš tie offky :) 16 povstaný si dal, a to ešte ostatok :eek:

Taku stránku si asi aj ja spravím :D
Keď skončím tak budem mať spomienku :)
 

DeletedUser

Hosť
:D jn, ja to mám hlavne na reporty aby som ich mohol davat sem + mam to pokope ..bolo tam toho viac len som to premazal aby to nešpatilo :D
 

DeletedUser3213

Hosť
:D Si pekné založený off hráč, to sa mi páči :) hlavne na vzbure to musí byť krása, rozbíjať betóny keď ideš preberať :D
 

DeletedUser

Hosť
už to sranda neni ked ti tam narubu 8000 biriek :D a ešte aj časuju.. práve pozerám mám 23 povstaní a 0 volných kb :( :D:D sa mi podarilo toto.. a ja olky už postavené že idem posielať a takéto sklamanie ;(
 

DeletedUser3213

Hosť
Ved 8000 to dáte :D zavolaj si na pomoc dakoho :)
Inak to dali práve do toho mestá čo si chcel prebrať ? či to tak je skoro vo všetkých povstaniach ? :)
 

DeletedUser

Hosť
od 3000-po 8000/9000 .. podla toho kolko dáš naraz povstaní :) .. máme naokolo samých deffkarov ťažko sa niečo preberá ked funguju aj na trapne pipaky :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Hrozné offkári proti deffkárom :D :D :D
Sa tam dohodnite 3 tak to lahne popolom a vy výdete s toho ako hrdinovia :D
Veľa povstaný ako dneska a do jedného potom ak sa bude dať :D

Inak dneska ten HÚ ste mali že ? :D Koľko ste prebrali miest ? :)
 
Hore