Rebeli/informačne okno o aliancii

  • Zakladateľ témy DeletedUser2675
  • Vytvorené

DeletedUser2675

Hosť
Takze aby vam nebolo smutno vytvorime novu zlozku pre alianciu Rebels,neni sme nováčikovia iba novy nazov aliancie ale je dost vela starých hračov s inich swetov ako aj u nepriatelov.
 

DeletedUser

Hosť
O čom tu ideš informovať široký ľud ? Či len zviditeľňuješ tvoje málo známe spojenectvo v ktorom máš právo zakladateľa a na tajné fórum má prístup už len ďalších 6 a pol ľudí ? Už keď som začal, nedávno sme si vytvorili za najprv nezmyselným cieľom akadémiu ale čert to ber, nasťahoval som sa ku nim cez celý atlantik ale zatiaľ spokojnosť, keď hráč zapne domku a neuhne s offkou , to sa mi tam útok plazil ešte hodinu :D Ale ináč nič významné sa tu neodohralo až na bezvýznamnú minulo víkendovú akciu ktorá dopadla ako dopadla .. jediné čo ma teší na srdci je pohľad na rozpadajúce sa imperium , ale zas kruto týraná a ťažko životom skúšaná "mačka" ide rýchlo hore :(
 

DeletedUser3636

Hosť
wow, toto sa mi páči. po roku nakuknem na forko a ono sa tu píše o mne :)
ale máte tu málo informácií, chlapci. asi sem začnem hádzať pikošky z vášho forka :D
 

DeletedUser3636

Hosť
a pretože je toto o informáciách, mohol by si nás informovať prečo každú chvíľu utekáš od rebelov a zase sa vraciaš. :D
mimochodom nemuseli by ste toľko ubližovať tomu chudákovi ABnormalovi. vždy keď ste na neho zlí tak sa tlačí ku mne do ally a ja som už zlomila tri lopaty čo ho odháňam.
 

DeletedUser

Hosť
to aby som nezapustil korene tak sa niekedy zvyknem prevetrať :p A abe je proste abe :D na ňom budeš lámať ešte dosť lopát :D
 

DeletedUser2675

Hosť
nespamovat tu nik neni zvedavy na trapne veci ako citas nase forko za toto co tu pises by si mala dostat ban lebo sama sa tu priznavas ze mas multaky len chodis na ne cez ine pripojenia
tak pekny vecer a nič v zlom bodaj by si ban dostola ale perma na vsetky svety a budes musiet zacat vyšívať :D
 

DeletedUser3636

Hosť
vieš čo je zaujímavé ? že podvodníka najviac rozzúri keď sa jeho obete začínajú brániť a to je presne tvoj prípad, tresky. neexistuje pravidlo proti tomu aby sa ti do ally nanosilo zopár hráčov čo si ich podrazil na iných svetoch a povedali na teba všetko čo sa na vás dozvedia. mňa obviňuješ, ale permabany dostávajú hráči z vašej aliancie :)
a nerob si plané nádeje, mať multiúčet je proti pravidlám ale oklamať ťa, že ho mám a nechať ťa aby si zo seba robil hlupáka pred supportom proti pravidlám nie je a je to aj mimoriadne zábavné.
 

DeletedUser3636

Hosť
ja iba gáganie trafenej husi :D
keď už si tu free... ten mulťák čo si mal u nás, a za ktorý si niekedy na jeseň dostal ban bol tvoj nápad alebo treskyho ?
 

DeletedUser

Hosť
trafená si tu len ty zlatíčko :* a nápad to bol ábeho :D .. kto iný by ti žral nervy než on ? .. :)
 

DeletedUser3636

Hosť
milý free, zlatíčko, oslovuj svoju frajerku a nie ženu čo je dosť stará na to aby bola tvoja matka. a ak ti uniká význam slovného spojenia "trafená hus zagága" za to nemôžem, ale chápem medzery vo vzdelaní :)
no nechce sa mi veriť, že by abe, ktorý vždy tak dojemne prosí aby som ho vzala k nám, bol schopný takej zákernosti :D
 

DeletedUser

Hosť
krásný flame tu byl.. nu po deseti hodinách v práci a stručném pročtení si říkám, že bude zajímavé zjistit zda podobný rozhovor zvládnete bez toho, že byste se tu uráželi navzájem a spamovali tak téma, které určitě nebylo založeno pro vzájemné házení špíny z jedné strany na druhou..
takže znovu a bez urážek.. všichni se tváříte jako slušní a dospělí tak se tak zkuste bavit:) díky..
 

DeletedUser

Hosť
škoda že ste to vymazal, začínalo to byť zaujímavé, čakala som že sa trochu viac ukážu naši rebeli :)
 
Hore