Princ z Perzie : piesky času

DeletedUser

Hosť
Aký je to podľa vás film ? Ja som ho ešte nevidel ale klasickú hru prince of perzia som hral , tak to hádam môže byť dobré.
 

DeletedUser

Hosť
Podla mňa to bude výborný film hru som hral od prvej časti až po poslednú a dosť ma bavila takže od filmu čakám dosť dúfam to bude naozaj dobré
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
To hej, lenže hra nemusí mať s filmom až toľko toho spoločného
 

DeletedUser

Hosť
Ale tak skoro každá hra (PC) má toho veľa spoločného s filmom,či už vo väčšej alebo menšej miere.
 

DeletedUser130

Hosť
kto chce sfilmovat grepolis? :D

to bude podivana :D

filmy na zaklade hier su o nicom ..
 

DeletedUser

Hosť
Pochybujem,žeby sa dal grepolis sfilmovať a možno aj hej,ale to by ozaj musel byť nejaký dokonalý návrh na taký film..
 

DeletedUser130

Hosť
ano, chcelo by to zamakat na scenari, ale mohlo by to byt zaujimave ... veeeelmi zaujimave ...
 

DeletedUser

Hosť
princ z perzie je jednoducho 1

Hej dobivatel mas uplnu prevdu ja som uz hral 5z6 hier princ z perzie a su fakt dobre:D a videl som aj film a je fakt soprovy ale niektory maju pruvdu ze je podobny filmu Asassins creed lebo su tam tiez asasini najomny vrahovia ale inac film princ z perzie ma fakt prekvapil a dokonca ma prekvapilo ze princ vie urobit aspon 3 kroky po stene.Ahoj,dobivatel.
 

DeletedUser

Hosť
Princ of Persia je určite kultová hra. A Piesky času sú slušné pokračovanie. Hral som ich na viacerých konzolách. Film som nevidel, ale vraj je veľmi kvalitný.:cool:
 

DeletedUser

Hosť
Prince of Perisa piesky času film

jj, no je už davno ten film je dobry, radim si ho pozriet..
Podla mna to je fajny filmik:)
Prince-of-Persia-The-Sands-of-Time.jpg
 

DeletedUser2467

Hosť
podla mna je ten film dobry ale hra je lepsia ... velmi sa to podobalo na rozpravku ....

:firework:
 
Hore