prihlasovanie na forum

DeletedUser

Hosť
otazka preco sa neda byt lognuty alebo mat poermanentne zapisane a ulozene heslo aj na externom fore tak ako v hre ked v hre dam zapametat si ma tak aj ked vipnem komp a zapnem za par hodin staci mi stlacit prihlasit sa a som ta nemusim pisat heslo tu na externom to tak nieje je tu sice ta kolkonka zapametat si ale ked ju odfajknem a potom idem prec bez toho aby som sa odhlasil proste stranku vipnem cakal som ze to bude ako na hre je jedno ci zapnem komp alebo ako ale tu nie stale musim davat heslo trochu ma to uz otravuje takze otazka ci to tak ma byt alebo je chyba nejaka interna u mna
nejak totiz potom nechapem na co tu je ta moznost zapametat si ma ked si ma to nepameta a heslo musim davat stale
 

DeletedUser

Hosť
já nechu být urejpaný, ale forum funguje stejně jako hra.. dáš zapamatovat heslo a ono se pamatuje.. zkontroluj zda není chyba ve Tvém prohlížeči
 

DeletedUser

Hosť
no praveze hra mi funguje 100 percentne pameta si ma to dlhodobo :) forum skor ako sa mu zachce :) raz ano raz nie teraz napriklad som prekvapeny mal som aj vypnuty komp a prihlasenie islo uvidime snad to bola len nejaka blbost
(a sultan niesi urejpavy ale myslis ze som neurobil vsetky kroky predtym ako som to dal na forum cize kontrola prehliadaca nekolko dni skusania ci mi to urobilo nahodou alebo som to nespravne urobil ja a az potom som to dal sem :) ako nieje to nic co mi nici zivot ale proste 15 krat denne heslo nieje nic moc :) )
 

DeletedUser

Hosť
mne to funguje ja ostavam stale prihlaseny (použivam chrom ) a funguje to normalne aj v hre aj tu na externom
 

DeletedUser

Hosť
aj ja pouzivam chrome neviem vsetko som skontroloval a vsetko v poriadku uvidme teda :D zatial to mozeme nechat tak za par dni uvidime
 

DeletedUser

Hosť
já jen chtěl naznačit že chyba není na straně fora..
 

DeletedUser

Hosť
A nemas nahodou nastavene automaticke mazanie cookies? :D

Ja pouzivam Mozillu a tiez mi pekne vsetko pamata.
 

DeletedUser3132

Hosť
Ja mam tiez chrome a tiez musim zakazdym davat heslo :( ... a diky ze ste tu temu zas odomkli...
 

DeletedUser

Hosť
za všechno může strejda google.. je mi líto s tímhle Vám nemam jak pomoci.. Wolfy má dobrý tip.. nemusí to být ale jen mazání cookies.. může mazat jen hesla, resp. nemusí si je pamatovat..
 

DeletedUser

Hosť
nie nastavenia mam dobre hra a prihlasovanie na hru mi ide vyborne :) bez problemov :)
za posledne dni to ide uz ma odhlasilo iba raz takze lepsi sa to neviem preco ;) ale lepsi raz za tri dni to je dost dobre
 

DeletedUser3132

Hosť
Mne tiez na hru prihlasi stale bez hesla uz si ani niesom isty heslom vzdy ho mam uz ulozene...
 

DeletedUser

Hosť
Skipi nestriedas nahodou pocitace z ktorych sa prihlasujes na Grep? Mozno ze aj to by mohlo nieco spravit.

(Alebo nechodi na tvoj ucet aj niekto iny? :D)
 

DeletedUser

Hosť
nie nestriedam :D chodim len s jedneho kompu a aj na externe len z jedneho :D a opakujem problem bol len s forom nie hrou keby je to to co hovoris ty :D tak by to bol aj forum aj hra ale mne to robilo len na fore
 
Hore