Prezívky v Grepolise

DeletedUser

Hosť
Ahojte.Ja navrhujem toto : Keď sa niekto registruje do Grepolisu,a zadá tam nejaké meno čojaviem napríklad Kráľ,a je zadané,tak by mu ukazovalo návrhy na iné mená napríklad Lord Kráľ,Lady Kráľ..bolo by to ideálne pre tých,ktorý nemajú žiadnu prezývku a nevedia,akú potom si na Grepolis majú dať.Ja keď som sa na Grepolis registroval,tak tiež som nevedel,akú prezývku si dám,a chcel som Grepolis zavrieť.

Môj Názor.
S pozdravom,Senátor.
 

DeletedUser

Hosť
Myslím, že je to zbytečné, každý si musí vybavit sám, kterou přezdívku chce..
 

DeletedUser4034

Hosť
radšej by som bral keby sa počas hry meno dalo meniť ale silno o tom pochybujem
 

DeletedUser36

Hosť
Takáto možnosť v hre nie je a keby sa aj teoreticky niekedy v búdcnosti objavila, určite by to nebolo zadarmo, podobne ako na DK :)
 

DeletedUser

Hosť
No aj ja som mal problém s menom :D Moje klasické bolo obsadené, tak som musel doplniť tie čísla :mad: :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Tak vy amatéri berte si príklad zo mna :D
Ja som rovno meno dal XXCX :D inšpiroval ma film XxX alebo ako ho tam volali trojité X preto som si tam niejako náhodne na DK pridal C a zniklo pekné meno :D a názvy dedín mám tiež originálne neviem či to tu niekto používa ale tak názov dediny : =Pohrebisko= alebo =Cintorín= je originálne ? nie ? :D
 

DeletedUser

Hosť
ja si dávam názvy miest podla toho či sú na jednom ostrove alebo nie je napr. ostrov kde sú mestá A1, A2, A3 potom si chytím mesto na inom ostrove to bude zas B1.......
 

DeletedUser

Hosť
a meno Smolenice1 = smolenice je dedinka kde bývam a jednotka bola prvé čo ma napadlo......
 

DeletedUser

Hosť
teba ako napadlo to meno?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3830

Hosť
Mna nenapadlo teta hovori ze ked som bol maly tak som hovoril ze sa volam Matotko:D
 

DeletedUser

Hosť
počas hry meniť meno ???? to by si potom hráč ktorý je sketa menil meno každý mesiac :)
 

DeletedUser4300

Hosť
no ja by som sa rad premenoval a nie kvoli tomu, ze ma niekto pozna ale preto, ze toto meno sa mi nejak nepaci :D ked som zacal hrat grep tak som necakal ze sa niekam dostanem tak som tam buchol prve co ma napadlo :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja niesom moc originálny ja si dávam buď Grécke písmená:Alfa,Beta...alebo čísla: *001*...

A hral som kappu tak vzniklo meno Bojovník z Kappy
 

DeletedUser4379

Hosť
jednoduché :) Eminem sa volá Marshall Bruce mathers preto Marshall :)
 

DeletedUser3606

Hosť
tiež nie najzložitejšie-ján muríň-jankomur,takto mám aj emaily
 
Hore