Prepustenie jednotiek

  • Zakladateľ témy Black Templar
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Nemohla by byť v Grepolise možnosť prepustenia jednotiek, ako je na *******e?
Predstavte si že v meste máte až moc jednotiek ktoré nechcete teda sú vám nanič.Aby ste si ich tu na terajšom Grepolise zničili musíte poslať útok, akeď chcete poslať útok tak tie podmienky, proste hrôza.A čo ak je okolo vás buď veľmi silný hráč,samý spojenec,... Podla mňa by to trochu uľahčilo hru.

Možnosť prepustenia jednotiek by bola v kasárňach.
Vyzeralo by to takto (v kasárňach):

Prepustiť jednotky

canstock3930001.jpg


Počet:
Sword_40x40.png
Vrha%C4%8D_z_praku
Archer_40x40.png
Hoplite_40x40.png
Rider_40x40.png
Chariot_40x40.png
Catapult_40x40.png

____ ____ ____ ____ ____ ____ ____
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no su stale moznosti ako to spravit :) ale nejaka moznost by sa mozno hracom hodila ale podla mna je stale dost vela moznosti na to ako to spravit :) len sa treba trosku posnazit
 

DeletedUser

Hosť
dejavú.. každý kdo postavil špatné jednotky se jich chce jednoduše zbavit.. jen hezky plánujte:) co kde bude.. :)
 

DeletedUser

Hosť
ale ja osobne viem minimalne tri sposoby ako sa zbavit jednotiek rychlo a jednoducho len treba trosku pohnut rozumom :)
 

DeletedUser1450

Hosť
ake? :) ja mam okolo seba spojencov a zbavim sa ich aj tak :D poziadam ich aby som na nich mohol zautocit :)
 

DeletedUser

Hosť
No skipi ked mas sposoby tak sa s nami o ne podel :)

Inak zoberme si to takto.Je hrac ktory ma mesto iby na vrhacov z praku farmu ma na 40 a v meste ma zbytocnych 55 vybusiek a s nimi sa neda utocit, dalej mas 2 triremky a 7 zapaliek...
 

DeletedUser

Hosť
skipi je tajnostkár... :D
svoje spôsoby a triky prezrádza iba členom jednej nemenovanej aliancie na bete (nikto nevie akej :))
 

DeletedUser

Hosť
ako vravim toto by som mal vyriesene za par minut ale kym aktivne hram niektore sposoby si nechavam pre seba a svoju ally ale co tak ich poslat ako podporu na niekoho na koho utocia aj ked pojdu tak den trebars :) urcite lepsie ako nic
a ok pozemne jednotky co tak sa s niekym dohodnut so spojencom nech len vyprazdni mesto ma hradby na 25 a vezu a nech zapne len domobranu trebars toto je asi najprimitivnejsi sposob ktory musi napadnut kazdeho alebo trebars aj ked nastvete rolnicku dedinu mozu vam tam jednotky zahucat :) dalsi sposob a lode jednoznacne ako podpora niekomu na koho utocia :) a je to ostatne sposoby si necham zatial este pre seba ;)
 

DeletedUser

Hosť
Toľko stačí... Túto tému už môžete zamknúť....

Inac Skipi tie tri sposoby mi stacia
 
Hore