Predators of EEEta

DeletedUser1762

Hosť
Ja, Mimarifap, svet Gamma, v minulosti i Zeta založím na svetovej strane spomínanej nižšie, na novovzniknutom svete Eta spojenectvo
Predators of EEEta

Svetová strana: JuhoVýchod
Skúsenosti: V minulosti spoluzakladateľ
Plány: Udržať sa v prvej 50ke
Poskytnem: Podpory pri silnejších útokoch a hlavne spravodlivé vedenie
Vyžadujem: Mier s ostatnými členmi spojenectva a členmi spojenectiev paktov
 

DeletedUser

Hosť
Tak na Gamme končíš? A ty si bol nebodaj spoluzakladatelom Predators na Gamme?
 

DeletedUser1810

Hosť
Že prvá 50-tka.. Na predatora si až moc skromný :D ale tak možno to aj do tej 50-tky nejako doškrábeš :D
 

DeletedUser

Hosť
inak s týmto by sa už niečo malo robit aby lamky nekopírovali aliancie z druhých svetov ak nie sú ich členmi. dost úbohé že si neviete vymysliet niečo vlastné. :mad:
 

DeletedUser

Hosť
No, vymysli si niečo iné, nie Predator of EEEta! Daj si tam niečo iné, ale je to len na tebe. Bože...
 

DeletedUser

Hosť
Chlapče a maš tam ludi ktorych poznaš je ich nad 20 ak nie budu to cudzi a ty nwš či to su lamy alebo ne ver mi je to blbosť
 

DeletedUser2745

Hosť
Tak na Juhovýchod??:eek::eek::eek::eek: tam uz ma miesto ina aly nebudem prezradzat aka :D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser2745

Hosť
Ja viem, oficialne vo fore si dali 2 spojenectva ze budu na juhovýchode, aj my tam ideme ... takze bude tam toho este ovela viac
 

DeletedUser

Hosť
A čo si čakal? Že na každej svetovej strane bude len jedno spojko? Bude ich tam veľa.. to by tam museli byť len 4 spojenectvá :p a to sa zrejme nikdy nestane ;)

to bol akože fór, myslel tým našu dominanciu v sektore ;)
inak Kubislav, som rád, že ťa tu vidím :D
 

DeletedUser1762

Hosť
Názov

Nie je to odvodené od Predators, alebo Predators of Gamma, ale od Predators of ZZZeta, ktorú som pôvodne spoluzakladal.
 
Hore